3 важливі уроки любові, які більшість жінок розуміють занадто пізно

Ось хоча б 3 уроки, які, може, хоча б інші жінки зрозуміють раніше за мене.

Іноді ми засвоюємо урок не з першого разу. Особливо, коли це стосується любові, яка засліплює, одягає на нас рожеві окуляри. Тому часом ми починаємо розбиратися в ній занадто пізно. Ось хоча б 3 уроки, які, може, хоча б інші жінки зрозуміють раніше за мене:

1. Нікого не можна змусити полюбити тебе.

Все, що ти можеш зробити – це бути тією, яку можна любити. Все інше залежить від іншої людини. Як би сильно ти не старалася любити і піклуватися про людину, це не викличе у неї  таких же взаємних почуттів. Але це не кінець світу!

Якби я знала це раніше, я б не жертвувала собою заради чоловіків, які і не збиралися відповідати мені взаємністю. Я брала на особистий рахунок, якщо хтось не любив мене. Я думала, що це зі мною щось не так.

Але річ у тому, що ми можемо бути тільки кращою версією себе, щоб дати іншим максимум причин любити нас. А інакше ми ніяк не можемо змусити їх щось до нас відчувати.

«Не будь жінкою, якій потрібен чоловік. Будь жінкою, яка потрібна чоловікові».

Те ж саме стосується і нас: ми не маємо любити когось просто тому, що він любить нас. Це наш вибір і тільки наш!

2. Кожна людина любить по-своєму, дає ту любов, яку вміє, а не яку ми чекаємо.

Кожен висловлює свої почуття по-своєму. Не можна говорити, як потрібно вас любити. Любов – відображення душі людини. Навчіться приймати його любов такою, яка вона є. Цінуйте це і будьте вдячні.

3. Безумовна любов має бути не тільки до інших, але і до себе.

Ми вміємо любити в певних умовах, ми вміємо засуджувати і критикувати. Але якщо ми перестанемо це робити, то зможемо відчути справжню любов. Почати потрібно з себе: навчитися любити себе в будь-якому вигляді, а потім і інших.

Погоджуєтесь?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector