3 вірні ознаки того, що хтось за вами дуже сумує

Любов – це могутня сила, яке живе у серці кожної людини. Ми плекаємо теплі почуття до родичів, друзів, колег, батьків чи партнерів. Навіть після того, як вони відправляються на небеса, частинка нашої душі продовжує їм належати. 

За цими ознаками ви можете переконатися в тому, що людина сумує за вами:

1. Вона приходить до вас уві сні

Сни – це частина духовної реальності, а не земної.  Проте любов – це та енергія, яку не можуть стримати ні часові рамки, ні інші виміри. 

Вона здатна проникнути у сновидіння до людей, які нам не байдужі. Такі сни настільки реалістичні та чіткі, що здаються дійсністю. У нашій свідомості виринають приємні спогади, а душею розливається тепло. 

Після цих хвилюючих марень ви прокидаєтеся серед ночі зі спітнілими долонями, але духовною насолодою. 

2. Вашими діями керує Всесвіт

Ви знаходитеся в потрібному місці у потрібний час. Ваша доля синхронізується з іншою близькою людиною, тому ви відвідуєте одні й ті ж місця, зустрічаєте однакових людей і чуєте ті ж розповіді. У моменти труднощів ви отримуєте руку допомоги від вищих сил.

3. Ви не контролюєте свої емоції

Ви завжди відчуваєте свою неповноцінність. Якоїсь частинки для загальної картини не вистачає. Саме тому в складні моменти вам хочеться бути поруч з близькою людиною і надійним плечем, яке завжди підтримає і зрозуміє. 

У вас присутня внутрішня пустота, яку неможливо пояснити. Це почуття переповнює вас і рветься назовні. 

А ви часто сумуєте за іншими людьми?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: