4 речі, які ви можете забрати з готелю – та 4, які категорично заборонено брати

Що ж можна забрати з готельного номера, коли ви вже збираєте валізи додому?

1. Мило, адже це індивідуальний засіб гігієни. Також, згідно зі словами головного директора мережі готелів у місті Чикаго “Кларідж Хаус” Усмана Конте, часто бренди надсилають спеціальні маленькі версії своєї продукції для співпраці з клієнтами. 

2. Шампунь та кондиціонер. Це правило також стосується попереднього пункту. Чому ж готелі дозволяють забирати такі засоби? Справа у безкоштовному піарі бренду, де ви – реклама. Якщо вам сподобався будь-який засіб у номері, то ви згодом будете розповідати про ту чи іншу фірму своїм друзям чи родичам. Завдяки такому методу багато людей дізнаються про якусь популярну марку шампуню чи кондиціонеру для волосся та купуватимуть його. 

3. Канцелярія. Часто на невеликих записниках та ручках, які вам залишають у номері, є емблема готелю. Таким чином вони будуть розповсюджувати свої товари, на які витрачають мінімум коштів, й працюватиме сарафанне радіо. Комусь сподобається ваш блокнот з логотипом готелю, у якому ви нещодавно відпочивали та захочуть також орендувати там кімнату. 

4. Дріб’язкові речі, які є “безкоштовними”. Це можуть бути приємні бонуси, як плашка смачного шампанського на ресепшені чи солодощі у міні-барі. Такі подарунки свідчать про високий рівень обслуговування та чудову репутацію готелю. Вони дбають про комфорт своїх клієнтів. 

“Це не реклама нашого готелю, а просто демонстрація того, який у нас відмінний сервіс для кожного мешканця, який приїжджає до нас на відпочинок” – каже Джоанна МакКіррі, головний директор мережі готелів “W” в Остіні, штат Техас. 

Що ж не можна ні в якому разі забирати?

1. Постільна білизна та рушники з ванної кімнати, адже це вважається безпосередньо крадіжкою. Такі речі є досить дорогими, тому відповідальність за зникнення простирадла чи рушничка нестиме обслужний персонал. Також у кожному готелі є певна порахована кількість комплектів білизни, тому часто нема запасного варіанту для наступного гостя. Ви ж не хочете залишити інших клієнтів без рушничка у душі?

2. Вішаки та посуд, адже за таку крадіжку вас можуть занести у чорний список як одного готелю, так і цілої мережі! Ці речі є приватною власністю закладу. Наприклад, у Японії часто перевіряють клієнтів при виселенні, адже люди можуть викрадати попільнички, які робилися під індивідуальне замовлення. 

3. Халат. Якщо ж ви думаєте, що цей одяг можна забрати – помиляєтеся. Насправді після кожного клієнту цей одяг ретельно випирають та готують для наступних людей. Особливо не можна його забирати, якщо на ньому є вишитий логотип готелю, у якому відпочиваєте. Штраф вам гарантований, якщо у вашій валізі знайдуть халатик!

4. Електроніка, адже це найдорожча річ у номері. Звичайний фен може коштувати декілька сотень доларів. Наприклад, деякі готелю можуть надавати клієнтові планшети від фірми Apple чи Samsung. Як каже Усман Конте, при заселенні персонал попереджає про те, що у номері є дорога техніка та просять поводити себе акуратно під час користування, інакше їх штрафуватимуть за пошкодження та навіть крадіжку. 

А ви дотримуєтеся таких правил? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector