Педіатри кажуть, що дітям потрібні прості іграшки, а не iPad та електроніка

iPad та мультики – чи не найпростіший спосіб зайняти дитину на декілька годин та просто розслабитися й розібратися зі своїм життям.

Цим трюком користуються майже усі мами, а найцікавіше те, що до електроніки батьки привчають свої дітей ще з пелюшок. Звичайно, зараз більшість мам може сказати, що планшети можуть бути корисними, адже ми з легкістю можемо встановити різноманітні ігри та додатки для розвитку дитини – цікаво та корисно. Та це лише на перший погляд, адже нещодавні дослідження Американської асоціації педіатрів доводить, що модні гаджети – далеко не найкращий варіант для вашої дитини. 

Американські педіатри рекомендують обирати простіші іграшки

Насправді, звичайні кубики, пірамідки, конструктори та ляльки, якими колись гралися ми – є кращим варіантом й для вашої дитини. Всі ці іграшки також дозволяють розвивати моторику, логіку та фантазію, адже бавитися такими іграшками можна як завгодно. А ось з планшетом такого не зробиш. 

Взагалі, американські педіатри радять сучасним батькам відмовитися від усіх іграшок з яскравими дисплеями та повернутися до простіших варіантів. Не забувайте долучатися до ігор своєї дитини та робити більше справ разом, адже так дитина буде швидше розвиватися та встановлювати з вами міцний контакт. 

Ігри зі звичайними іграшками стимулюють створення нових нейронних зв’язків

Користь звичайних іграшок перевірена поколіннями, адже раніше діти розвивалися приблизно однаково, що не скажеш про сучасний стан речей. Статистика каже, що кожна третя дитина, яка вступає до школи має певні затримки у розвитку та проблеми з вираженням емоцій. Не найкраща перспектива, погодьтеся.

Якщо ви все ж вважаєте, що електроніка має бути в житті вашої дитини, то це знайомство має відбуватися не раніше трьох років та не довше 1 години на добу. 

Як часто ви дозволяєте своїй дитині користуватися електронікою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector