Яким повинен бути сімейний бюджет, щоб ніхто не відчував себе обділеним

Зазвичай, люди розуміють, що стосунки це не лише почуття, а й партнерство вже після РАЦСу. І ця новина не тішить, оскільки вже у шлюбі може виникати величезна кількість питань, які необхідно було вирішити раніше, без свідоцтва про одруження. Більшість проблем виникають саме через гроші – подружжя просто не може поділити сімейний бюджет. 

Чому питання сімейного бюджету має обговорюватися до весілля?

Річ у тому, що коли у нас зав’язуються стосунки, ми здебільшого керуємося емоціями, а така тема як фінанси не здається нам занадто важливою. “Ми ж любимо один одного, хіба якось не домовимося?”, – кажуть жінки і ось це “якось” потім і стається.

Зазвичай, якщо у сім’ї працює лише чоловік, то фінансами керує саме він: купує продукти, дає кишенькові гроші дітям та певну суму дружині, планує відпустки та всі важливі продукти. Доволі логічно, адже це його гроші, чи не так? А як у такій ситуації бути жінці? 

Хтось скаже, аби вона влаштувалася на роботу, але й тут є нюанс. Не завжди чоловіки дозволяють своїм жінкам працювати, а можливо навіть сама жінка не може цього зробити. Такі фінансові суперечки можуть стати причиною розриву навіть найкрасивішої пари. 

Саме тому, тему сімейного бюджету слід обговорювати перед тим, як перевозити свої речі у спільне житло. Ви маєте впевнитися у тому, що ваші погляди на фінанси у родині збігаються і великих суперечок викликати не будуть.

Якщо ви не вважаєте, що жінка повинна працювати, а ваш партнер не поділяє цю думку, варто добре подумати, чи вдасться вам спокійно врегулювати це питання у шлюбі. Скоріше за все, кому з вас доведеться йти на поступки та порушувати свої принципи, що ставить ваші стосунки під загрозу.

Ми рекомендуємо вам вирішити усі важливі питання одразу, аби потім не пожинати плоди своєї легковажності. 

Як ви вирішували питання сімейного бюджету?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector