5 фільмів, котрими жінкам варто насолодитись без чоловіків

Жінки на межі нервового зриву (1988)

Пепу кидає одружений коханець, і в спробах з’ясувати причину раптового розриву вона стикається не тільки з його колишньою дружиною, яка нещодавно виписалася з психіатричної лікарні, але і з його сином, який за випадковим збігом обставин з’являється на порозі її будинку.

. . . . .

Помста від Кутюр (2015)

Міртл Донадж звинуватили у вбивстві і відправили в закриту школу-інтернат, звідки їй вдається втекти. Через кілька років, повернувшись в рідне містечко, вона натрапила на неприйняття місцевих жителів, в пам’яті яких живі обставини її від’їзду. Однак Міртл поступово вдається налагодити з ними відносини завдяки своєму таланту кравчині. Але старі таємниці, як відомо, не зникають, а лише ховаються. На час.

. . . . . .

Кімната (2015)

Життя 17-річної Джой змінилося в одну мить – її викрали і зачинили в невеличкій кімнатці в сараї. Два роки по тому вона народила від викрадача хлопчика, якого назвала Джеком. З моменту своєї появи на світ і до 5-річчя, коли йому випадково вдається втекти, весь світ хлопчика обмежується тільки цією кімнаткою. Втім, життя після звільнення буде не зовсім таким, як уявляла Джой.

Дика (2014)

Шеріл Стрейд, яка пережила важке розлучення і смерть матері, вирішує наодинці відправитися в подорож довжиною в 1 800 км. Її шлях пролягає по Тихоокеанській стежці – туристичному маршруту, який проходить по важкопрохідних гірських хребтах, розташованих далеко від великих населених пунктів.

. . . . . .

Прислуга (2011)

Американський південь, 1960-і роки. Юджина Філіан, яку всі звуть Скітер, повертається додому після закінчення університету, мріючи стати успішною письменницею і вирватися з сонної атмосфери маленького містечка. Намагаючись з’ясувати причину зникнення служниці, яка покинула будинок за час її відсутності, дівчина переймається проблемами чорношкірих людей, ставлення до яких практично не змінилося з часів рабства.

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector