5 корисних рекомендацій для домашнього фарбування: як пофарбувати волосся самостійно правильно?

Ну що ж, зараз в умовах карантину кожна жінка сама собі майстер: чи то манікюр, чи то брови чи навіть – фарбування волосся.

Повірте, якщо ви точно знаєте, якою фарбою користується ваш майстер і ви не одноразово фарбувалися нею, то самостійно навести лад на волоссі не буде важко.

Проте, зазначимо, що для того, аби стати домашнім колористом просто необхідно попередньо ознайомитися з базовими знаннями про те, як не нашкодити волоссю, а подарувати йому блиск та красу.

1. Спершу нанесіть маску

Для того, аби процедура фарбування не завдала шкоди волосині, просто необхідно попередньо її наситити за допомогою маски.

За день до процедури застосуйте хорошу живильну маску на волосся і на корінчики, добре розітріть та протримайте зазначений час.

2. До корінців

Так, часто, якщо бути не обачною можна покрасити не тільки волосся, але ще й обличчя, лоб, вуха та шию. Звісно, за допомогою тоніка, або скрабів можна цю фарбу відмити, проте це займає надто багато часу і ваших нервів.

Ми рекомендуємо перед фарбування застосувати дуже жирний крем та нанести його на зони, куди зазвичай потрапляє фарба. Після того, як ви вже нанесете фарбу, протріть обличчя тоніком.

3. Вибір часу

Важливо точно і гарно підібрати час для фарбування волосся, аби результат був хорошим. Спеціалісті рекомендують не фарбуватися тоді, коли у вас менструація, адже у той період волосинка слабшає, бо в організмі вирує багато гормонів, а це зашкоджує для отримання гарного тону та інших факторів, які сприяють не в сторону жінки.

4. Кісточки для фарби мають значення

Не пошкодуйте декілька зайвих гривень та купіть собі професійну кісточку, адже завдяки їй ви впораєтеся значно швидше, а результат буде кращим.

Не ведіться на лайфхаки, де показано, що волосся можна фарбувати зубною щіткою, або кухонною губкою. Повірте, що вам результат від таких способів не сподобається.

Ви маєте наносити фарбу дуже швидко і рівномірно, тому просто необхідно мати для цього зручні та якісні матеріали – хорошу щіточку.

5. Догляд після фарбування

Після фарбування не забувайте про те, що пігмент на волоссі потрібно відразу закріпити. Тому, придбайте шампунь та бальзам спеціально для волосся, яке фарбоване. Завдяки цим засобам ваша зачіска буде завжди виглядати привабливо.

Дбайте про себе та не бійтеся експериментів!

А ви фарбуєте волосся самостійно? Якими хитрощами можете поділитися?

Anna
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector