5 найбідніших знаків Зодіаку: Кому не щастить з грошима?

Давайте дізнаємося, кого астрологи називають найбіднішим знаком Зодіаку?

Одні люди заробляють гроші легко, зовсім не напружуючись для того, щоб кишені постійно були набиті хрусткими банкнотами. А інші працюють днями і ночами, вибиваються з сил і при цьому продовжують рахувати копійки.

Думаєте всьому виною фінансова безграмотність? А може бути вся справа у відсутності хороших зв’язків? Життя показує, що це не так. Просто фінансова удача, як і багато іншого в нашому житті, залежить від знака Зодіаку. Це легко перевірити, поглянувши на своїх знайомих і друзів. Ви готові? Тоді давайте дізнаємося, кого астрологи називають найбіднішим знаком Зодіаку?

5. Стрілець

Не можна сказати, що Стрілець не вміє заробляти гроші або його всюди супроводжують невдачі. Скоріше справа в інфантильному ставленні до результатів своєї праці і зароблених грошей.

Стрілець не рахує гроші, та до того ж постійно витрачає їх на власні забаганки, позичає друзям і навіть не пам’ятає, кому і скільки позичив. До того ж це азартна людина, яка може легко програти в казино або на тоталізаторі кругленьку суму. Але що найцікавіше, Стрілець абсолютно не переймається відсутністю грошей. Він точно знає, що завжди знайде можливість заробити стільки, скільки йому необхідно. А постійні кредити і відсутність грошей в даний момент – дрібні неприємності, про які не варто переживати.

4. Риби

Риби відчувають постійні труднощі з фінансами. Замріяні і постійно літаючи в хмарах, представники даного знаку не пристосовані до важкої фізичної праці. А заробити гроші своїми талантами і, безперечно, розвиненим розумом, Рибам заважає природна скромність і невпевненість в собі. Ці люди втрачають сотні можливостей влаштуватися на пристойну роботу, тільки тому, що вважають себе негідними цього місця і бояться «не потягнути».

Є і ще одна особливість, яка заважає підопічним Нептуна відчувати себе фінансово незалежними. Особистості даного знака зовсім не вміють збирати гроші. Будь-яку вподобану дрібничку вони готові купити, не замислюючись про те, навіщо їм така річ і чи буде від неї користь. Більш того, Риби нерідко беруть кредити на покупку непотрібних речей, і довгі роки розплачуються за те, чим давно не користуються.

3. Терези

Терези наділені неймовірним почуттям прекрасного. Це справжні естети, які отримують задоволення від краси навколишнього світу і його дивного різноманіття. Очевидно, що таким людям чужий матеріальний світ з його стресами, конкуренцією і важкою роботою. Підопічні Венери не готові присвятити своє життя боротьбі за матеріальні цінності, а тому вчаться раціонально витрачати те, що заробляють не напружуючись.

Насправді, не маючи великих багатства, Терези можуть назвати себе щасливими людьми, адже вони займають тим, що їм дійсно подобається. «Художник завжди повинен бути голодним» – цей девіз якнайкраще характеризує представників даного знаку, які щасливі тим, що створюють шедеври мистецтва, а не тим, що в їх кишенях з’явилося на парочку тисяч більше.

2. Рак

Раку важко змагатися з людьми наполегливими, хитрими і віроломними. Кодекс честі цієї людини не дозволяє їй обманювати навколишніх і наживатися за їх рахунок, немає в цих людях і тієї безпардонності, яка дозволяє іншим завжди забирати собі найкраще. Нарешті, у представника даного знаку немає вольового характеру, завдяки якому Рак міг би зайняти управлінську посаду і проявити себе як грамотний стратег.

Очевидно, що за своїми якостями Раки багато в чому програють конкурентам у боротьбі за місце під Сонцем. Але що ще сумніше, у особистостей даного знака нерідко розвиваються згубні пристрасті, на кшталт наркоманії або ігроманії. В цьому випадку всі наявні засоби Рак починає витрачати на свою згубну звичку, в результаті вганяючи в борги не тільки себе, але і своїх близьких.

1. Водолій

Водолій не живе за законами суспільства, а значить, фінансова спроможність не є панівною в списку його пріоритетів. Ця людина схильна до винахідництва і конструювання. До того ж він постійно замислюється над тим, що чекає людство в майбутньому і прагне зробити життя навколишніх кращим. Не дивно, що будучи натурою захопленою, Водолій вкладає всі наявні засоби у свої розробки або проекти.

Водолій – НЕ матеріаліст, а тому для життя йому не потрібно багато грошей. Цим користуються спритні шахраї, які заманюють таких особистостей у всілякі секти. Потрапити під чужий вплив підопічному Урана нічого не варто, а захопившись ідеєю, Водолій готовий віддати всі свої заощадження, та ще й позичити у родичів заради спільної справи.

Чи варто дивуватися, що Водолії вважаються найбіднішими серед всіх знаків Зодіаку?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector