5 найпідступніших знаків Зодіаку

Краще їх остерігатись, інакше наслідки можуть бути найгіршими…

Існують люди, з думкою по яких виникає неприємне відчуття і бажання триматись від них подалі. Вони підступні, важкі у спілкуванні, не вміють пиймати чужі емоції та зверхньо поводяться з усіма. Ось вони.

Близнюки

Люди, які вважають себе центром Землі й не мінятимуть своєї думки навіть при повній відсутності прихильників чи друзів. Такі жінки дозволяють глянути на себе тільки після якогось надзвичайного вчинку. Вам хочеться поправити їй корону на голові, але це не завжди вдається. Точніше, майже ніколи не вдається. Близнюки тільки чинять опір і поводяться після ваших спроб іще гірше.

Лев

Левиці поводяться, як справжнісінькі королеви. І якщо ви хочете її уваги, то маєте мало не дракона подолати. Маєте принести великий дар, подарунки, поклонитись, називати з усіма почестями, словом, мало хто таке витримає. Дівчина-Лев буде погана з тими, хто її не поважає замість того, щоб бути приязною до відданих.

Діва

Холодна, практична і розрахункова Діва може бути й іншою. Тут важливо потрапити на вдалий настрій: інколи вона не відповідатиме вам, проявлятиме зло і дратівливість, але при цьому буде продовжувати планувати добрі справи для своєї сім’ї. Діва хоче, щоб її вчинки цінували. І буває грубою до того часу, поки люди цього не навчаться.

Скорпіон

Може здаватись злою для всіх, хто не може порозумітись з її сильною особистістю. Скорпіони можуть бути чудовими співрозмовниками, але для цього їх потрібно правильно оцінити, інакше більше не вдасться налагодити хоча б нормальні спокійні стосунки, не те що вже дружні. Вона може не злитись на вас, але якщо ви потрапите під гарячу руку, то начувайтесь.

Козоріг

Переважно ненавидить майже всіх, але час від часу. Сьогодні тебе, завтра — когось іншого, за тиждень — знову тебе. Просто усе в житті Козорога завдяки емоційному. Жінка-Козоріг не намагається бути злою, вона цього навіть не усвідомлює, просто слідує за емоційним поривом. Але якщо ж ви натрапите на неї в не найкращий для неї час, то вона відішле вас якомога далі зі своїми коментарями й зауваженнями.

А ви є в цьому списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector