5 ознак того, що вас не люблять: ви просто зручні

Хіба не думали ви багато часу про те, чи вас справді люблять? Ну от буває, що тобі добре з людиною, але все одно якісь нотки непорозуміння у відносинах є і ти не можеш залізти у душу партнера, аби отримати таку бажану відповідь.

На жаль, саме від почуття любові до почуття ненависті дійсно один крок. Надзвичайно легко можна помилитися у людині, навіть у щирості своїх почуттів.

Якщо стосунки приречені на щастя, то над ними потрібно плідно працювати і забути про фальш, токсичність та відкривати постійно нові горизонти правди.

Чомусь, багато людей думає, що любов можна забути тобто проігнорувати і вдавати з себе закохану людину. Так, дійсно, це можливо, та навіщо цим робити боляче собі і своєму партнеру?

Дуже просто сказати цих таких бажаних три слова: «Я люблю тебе», але чи всі розуміють відповідальність за ці слова? 

Усі ми боїмося зрад та розчарувань у стосунках, проте завчасно передбачити нещирість легко, якщо знати цих 5 ознак, які присутні у відносинах де любить лиш один, а не двоє.

1. Ви не знайомі з друзями і сім’єю один одного

Коли людина по-справжньому вас любить та цінує, то вона просто жадає того, аби ви повністю влилися до її оточення.

З великим бажанням та гордістю ваш партнер хотітиме цієї зустрічі. Так, спочатку з друзями, а вже потім обов’язково з батьками.

Та тільки він не бачить майбутнього з вами, або просто не хоче нічого серйозного, то й і будувати якісь відносини між вами та іншими цінними людьми для нього – не буде. Просто тому, що не вбачає у цьому необхідності.

Немає чіткої межі коли можна, а коли ще рано знайомити з друзями та родиною, проте цілком нормальним є те, що ви гуляєте разом у компанії зі спільними друзями. Це може бути першим кроком, а далі вже і про зустріч з батьками можна думати.

Навіть не намагайтеся зрозуміти виправдань вашого партнера про те, чому він не хоче вас знайомити зі своїми близьким людьми, бо все це дурниці.

2. Вам навіть немає про що згадати

Що може бути прекраснішим за почуття щирої та справжньої любові? Звісно, що кожен жадає такого. Разом у парі щодня ви насолоджуєтеся спільним діалогом, ділитеся своїми враженнями та смішними історіями, які відбулися з вами, а потім бажаєте солодких снів – хіба це не мило?

Саме із почуттям любові ви стаєте кращою версією себе, у вас з’являються крила та щира посмішка на обличчі. Разом у вас з’являються спільні спогади про якісь спільні розмови, прогулянки та просто хороші моменти. Можливо, навіть, називаєте один одного якось особливо, або готували піцу посеред ночі на кухні. Згадуєте і тепло на душі, чи не так?

Чомусь, ви будете запам’ятовувати тільки моменти, коли вам було добре. Навіть той клятий осінній та холодний дощ від якого ви разом втікали стане для вас приємною згадкою.

Та коли у стосунках такого нема, а є лише переписка в соціальних мережах… то відповідь ви знаєте прекрасно і самі.

3. Ви майже не спілкуєтеся

Для того, аби стосунки були міцними, потрібно закласти міцний фундамент. А цим фундаментом є знання один про одного взяті із ваших розмов.

Просто подумайте, коли ви востаннє мали чисту розмову без фільтрів, без заборонених тем, коли можна обговорювати усе на світі і дізнаватися постійно щось нове та прекрасне, або навіть не таке вже й кольорове, але правдиве, чесне.

Коли ви впевнено відкриваєте душу один одному тільки тоді і відбувається те сакральне поєднання душ, яке називається любов’ю.

Звісно, що з певних життєвих умов не можна щодня ось так розмовляти, бо теми закінчуються, а постійно говорити про одне і теж так собі перспектива. Та коли ви не знаєте елементарних речей про минуле вашого партнера, або дізнаєтеся тільки з соціальних мереж – добре задумайтеся чи все добре у ваших стосунках.

Також, важливо звернути увагу як вам охоче відповідають на дзвінки, або повідомлення. Коли стараються відповісти при першій нагоді – так, вас поважають та цінують, а в іншому випадку – вас використовують, або у вас уявні відносини.

4. Сексуальна близькість понад усе

Спальна кімната – єдине з чим асоціюється ваш партнер? Звісно, дуже добре, якщо у ваших стосунках ви можете повністю відчути переваги фізичної близькості та насолоджуватися цим процесом сповна, та коли ви постараєтеся пошукати якісь інші аналогії з партнером, що це буде?

Якщо ж у вас існують спільні завжди цікаві теми для розмов, і ви все ж разом кудись ходите, любите проводити час поза межами кімнати – прекрасно. Розвивайте відносини.

Якщо ні, то задумайтеся над тим, що сексуальне притягання не вічне, що воно дуже хитке. Бо сьогодні номером один є ви, а завтра он та краля з його офісу.

Любов це не тільки про тілесне, адже це перш за все про духовне.

Фальшиві стосунки в основному призначені для того, щоб затягнути вас у ліжко.

Тому, одразу після того, як ви станете не цікавими для свого партнера у тому плані – він без зайвих думок вас покине.

Вам можуть годинами розповідати про те, яка ви прекрасна, як з вами добре і брехати прямо в очі, адже у таких чоловіків на меті одне – отримати фізичне, а на духовне їм взагалі наплювати.

5. Его означає більше, ніж любов

Як тільки ви розпочинаєте стосунки, то просто вимушені забутися про величність власного Я, але це мають зробити обов’язково двоє.

Коли двоє змогли це зробити, то у стосунків буде щасливе продовження, але коли хтось один постійно хоче бути правим, все вирішувати і просто нести свою гординю – відносини приречені на смерть.

Щирі та міцні стосунки тоді, коли замість палких конфліктів та доказів у вас обійми та ніжні слова, пояснення та порозуміння.

Звісно, час від часу можуть бути і італійські драми із побиттям посуду, палкими грюканнями дверей, але любов від того не згасне.

Коли відносини дійсно важливі, то визнання того хто правий, а хто ні – зайві.

Бережіть справжнє кохання і не дозволяйте нікому ранити вашу душу!

Тільки залишивши усе минуле можна з чистою совістю та світлим розумом увійти в майбутнє!

А як ви думаєте:  можна зрозуміти, що вас не люблять?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector