5 ознак того, що ваш чоловік вам ніколи не зрадить

У даній статті представлені ознаки того, що чоловік ніколи вам не зрадить. Ці ознаки можна також застосувати і до жінок, оскільки різні дослідження неодноразово доводили подібності чоловічої та жіночої зрад.

“Немає нічого незвичайного в тому, що жінці зраджує її чоловік, якщо тільки ця жінка не ви і це не ваш чоловік.” – Мелісса Бенк, автор бестселера “Керівництво з полювання і риболовлі для дівчаток”

“Більшість жінок зраджують, тому що їм не вистачає емоцій, а чоловіки зраджують, якщо їм недостатньо секcу,” пояснює Тіна Б. Тессін, психотерапевт і автор книги “Гроші, секc і діти: перестаньте сваритися про ці три речі, які можуть зруйнувати ваш шлюб”.

Незалежно від мотиву, співвідношення чоловіків і жінок, що зраджують своїм другим половинкам, практично однакове: 19% і 23% відповідно, згідно з дослідженням, проведеним в Індіанському університеті. Дане дослідження лише підтверджує слова доктора Тессін:

“Схильність до сексуального порушення, або ж те, з якою легкістю людину збуджують різні тригери і ситуації, відіграли велику роль для чоловіків, ніж для жінок. У випадку з чоловіками, нещасливі відносини і низька сексуальна сумісність виявилися основними провісниками зради.”

Дослідження також показує, що на людей, які зраджують, не можна покластися і в інших сферах життя, особливо у відносинах з їх другими половинками. Ця недовіра лише посилюється невірністю. “Слідом за зрадою, все більше і більше брехні починає виходити назовні, через що, своєю чергою, довіра стає проблематичною” говорить Аян Кернер, сексуальний консультант і психотерапевт. “Після такого, починаєш сумніватися у своєму партнерові і в інших життєвих аспектах, таких як фінанси і виховання дітей.”

70% шлюбів розпадаються після того, як один з партнерів дізнається про зраду свого партнера. Проте, така статистика не відображає реальної картини. На жаль, зрада завдає сильну емоційну шкоду людині, яка дізналася про зраду, дітям, якщо вони є, а також і самому зрадникові.

У даній статті представлені ознаки того, що чоловік ніколи вам не зрадить. Ці ознаки можна також застосувати і до жінок, оскільки різні дослідження неодноразово доводили подібності чоловічої та жіночої зрад (не беручи до уваги причину зради).

Ось 5 ознак того, що ваш чоловік ніколи вам не зрадить

1. Він завжди чесний з вами

Якщо ваш чоловік тримає своє слово практично у всіх аспектах вашого життя, значить на нього можна покластися. Якщо ж він буде нечесний, навіть на мить, то зізнається в цьому і зустрінеться з усіма наслідками лицем до лиця. Чоловік, з вродженою честю, з меншою ймовірністю заведе стосунки на стороні.

2. Він тримає вас в курсі всього, що відбувається в його житті

Якщо ви зустрічаєтеся з чоловіком, який із задоволенням ділитися з вами всім, що відбувається в його житті крім ваших відносин, то шанс того, що він зустрічається з кимось ще, мізерно малий. Такий чоловік не тільки приймає той факт, що ви повинні бути в курсі його життя, але і пишається цим.

3. Він зайнята людина

Коли чоловік повинен поєднувати роботу, сім’ю (особливо ту, в якій є діти) і інші обов’язки (наприклад школа, футбол і т.д.), то ймовірність того, що він знайде час бачитися з кимось на стороні, досить низька. Єдиним правдоподібним поясненням буде його відмова від сну, оскільки весь його вільний час розписаний по годинах.

4. Він обірвав всі зв’язки з колишніми пасіями

Згідно з сайтом знайомств eHarmony, 21% чоловіків і 32% жінок, що зрадили своїм партнерам, зізналися, що “не змогли протистояти спокусі з колишньою дівчиною / хлопцем.” З огляду на популярність соціальних мереж, відновити спілкування з колишніми партнерами тепер стало дуже просто. Проте, якщо ви – єдина дівчина в його житті, вашим відносинам нічого не загрожує.

5. Він безкорисливий

Ось в чому справа: добрий, чесний і щирий чоловік піклується більше про тих, кого любить, а не про себе самого. Якщо ваш чоловік на вулиці зупинився, дістав гаманець і віддав трохи грошей нужденним, значить він не зможе заподіяти іншій людині сильний біль, який зазвичай тягне за собою зрада.

Ви б додали ще якісь ознаки?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector