5 порад неймовірної Софі Лорен

Актриса донині є еталоном жіночої краси. У віці 72 років вона була удостоєна звання «найкрасивіша жінка світу». Софі Лорен є автором книги «Жінки і краса», випущеної в 2001 році, яка розкриває секрети молодості чарівної жінки. Також видання розкриває світогляд, досвід і мудрість, які дозволяють актрисі правильно сприймати вік.

Простота – найкраще прикраса

Софі Лорен відчула на собі злидні. З народження вона росла в нужді і не мала навіть самих мінімальних благ. Ляльок ліпила з хлібної м’якушки, одне ліжко ділили на трьох, раннє укладання на ніч, щоб швидше скоротати час і менше відчувати почуття голоду – саме в цих реаліях пройшло дитинство актриси. І як не дивно, Софі Лорен ніколи цього не соромилася і відкрито розповідає про те життя.

У своїй книзі актриса вказує, що саме цей період часу дав їй безцінний досвід і навчив відчувати моду і зростити витончений смак.

Правильна хода зробить будь-яку жінку королевою

Софі Лорен впевнена, що грація робить жінку елегантною і привабливою, незалежно від вартості нарядів. Це вона зрозуміла по яскравому прикладу своєї мами. Ромільда ​​Віллані володіла дивовижною красою і вишуканою ходою. За словами актриси «навіть в поношеному плаття вона виглядала королевою».

Цю особливість актриса перейняла ще з дитинства і вже в 14 років отримала перший титул королеви краси. А прославлену ходу з картини «Шлюб по-італійськи» Софі Лорен відточили завдяки своєму чоловікові – Карло Понті, який примусив актрису дефілювати між тумбами з відкритими ящиками і засовувати їх стегном, до того моменту поки вона робила це не створюючи сторонніх звуків.

Спокій є справжньою красою

Неважливо скільки сумних подій було у вашому житті. Жінка повинна бути завжди усміхненої. Стриманість і вміння сприймати життя з усіма злетами і падіннями є основним секретом краси і молодості.

Навіть коли в будинок Софі Лорен вривалися грабіжники або майно постраждало під час пожежі, коли старенька мати спустила всі гроші на молодиків, а чоловік страждав запущеною ступенем деменції – актриса завжди посміхалася.

Лінь – основний ворог кожної жінки

Тільки поборів лінь можна досягти результату. Софі Лорен двічі брала участь в досить відвертих фотосесіях, і, незважаючи на свій вік, може похвалитися прекрасною фігурою. Фрази актриси з приводу ліні розлетілися по всьому світу і стали вже афоризмами. Найбільш популярним став вислів «Важко бути чарівною, якщо ви ліниві».

Самодисципліна вкрай дієва, важко почати, а потім все йде на автоматі. Причому це правило працює в будь-якій сфері – розпорядок дня, режим сну або харчування, фізична активність. Актриса не заперечує, що вкрай складно відмовитися від вишуканої страви, враховуючи наскільки часто доводиться перебувати на світських заходах, де подають різноманітні страви. Однак якщо ти не голодний, ніяке блюдо і навіть десерт не стане спокусою.

Розум – природне джерело молодості

Саме самовдосконалення дозволяє зберегти молодість. Тілесна оболонка не цікава без душевної привабливості людини. Софі Лорен не соромиться свого віку, і рекомендує не втрачати дорогоцінний час на спроби змінити природу. Тільки прийнявши свої достоїнства і недоліки, ви зможете перемогти вік.

Не варто сумувати з приводу минулих років. Присвятіть вільний час улюбленому заняттю або цікавій людині. Тоді на сумні думки просто не залишиться часу.

Чудова актриса впевнена, що джерелом молодості є розум, талант і творчість. І тільки повноцінно випивши ці джерела можна перемогти вік і зберегти привабливість.

А ви згідні з Софі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NastjaZ
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector