5 повідомлень, які він напише тобі, якщо ти йому не байдужа

Часто кажуть, що через соціальні мережі неможливо відчути ставлення людини до себе. Можемо посперечатися з цим. Адже є декілька очевидних ознак того, що ти дійсно цікава хлопцю.

Якщо ти сидиш весь день з телефоном в руках, чекаючи його повідомлення, то, напевно, хочеш знати чи це взаємно. Але як зрозуміти що відчуває людина по той бік екрану? Просто прослідкуй чи пише він тобі такі повідомлення.

1. “Пробач, що вчора не відповів. Я заснув. Як справи?”

Якщо хлопець вибачається за те, що не відповів тобі вчора, значить він не хоче, щоб ти подумала, наче він тебе ігнорує, або спеціально не відповів. Йому важливо, щоб ти ні в якому разі не образилася на нього. Після такого повідомлення будь впевнена, що ти йому не байдужа.

2. “І тобі доброго ранку. Сподіваюсь ввечері зустрінемося!”

Якщо він з самого ранку планує, що ввечері ви будете разом, тоді ввесь день він буде думати лише про цю вашу майбутню зустріч. Він не хоче втрачати можливості побачити тебе і побути поруч. Це явний прояв зацікавленості.

3. “Я зараз трохи зайнятий. Як тільки звільнюсь, одразу ж зателефоную, добре?”

Він вже й сам не радий, що має справи в той час, коли ти йому телефонуєш. Але все виділив хвилинку, щоб відповісти й не проігнорувати твоє повідомлення. Така поведінка чоловіка явно вказує, що попри всю його зайнятість, ти все ж на першому місці.

4. “Я б теж щось перекусив. Може десь повечеряємо разом?”

Ти написала йому, що йдеш на обідню перерву, а він зразу ж зорієнтувався відповісти пропозицією зустрітися ввечері. Такі плани на недалеке майбутнє демонструють, що хлопець хоче підтримувати непереривний зв’язок. 

5. “Якщо ти не спатимеш, то телефонуй. Ми поговоримо, поки ти не заснеш.”

Та, йому завтра рано на роботу, але це не має ніякого значення, бо він хоче поговорити з тобою цієї ночі. Завтра знадобиться велике горня кави, але сьогодні він щасливий, що ви розмовляєте, поки ти не можеш заснути.

Чи пише вам хлопець такі повідомлення? Які ще ознаки зацікавленості він подає?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector