5 речей, які ніколи не зробить чоловік, якщо він вас кохає

Раніше, коли ми були ще зовсім дітьми, то життя здавалося таким простим та безтурботним, хоча ми знаходили способи його обтяжити.

Як же ш було:

Петро, однокласник, залицявся, то це означало, що він закохався, а Василь навпаки, висміховував та обзивав ботанкою – ти йому точно не симпатизувала.

А тепер, коли в офісі є безліч молодих чоловіків, але ти точно не знаєш у кого стосунки є, а у кого взагалі сім’я і діти, а вони все одно мило посміхаються, коли просять щось допомогти, а часом навіть залицяються. Та чи означає це серйозність намірів?

Та існують речі, які ніколи собі не дозволить чоловік, якому ви точно подобаєтеся і який хоче мати серйозні відносини з вами.

1. Не будує спільні плани

Проводите час разом і наче все прекрасно, та тільки ви розбігаєтеся по своїх справах, по своїх домівках – стосунки зупиняються і не розвиваються, а навпаки занепадають.

Якщо ти першою не подзвониш, не напишеш, то й він не згадає про тебе і не запропонує зустрітися, або просто поспілкуватися і запитати, як минув твій день.

Тоді, для чого тобі такі стосунки у яких немає стабільності і необхідності бути разом постійно? Аби просто було не сумно на вихідних?

2. Говорити з тобою про інших дівчат

Коли стосунки тільки-тільки починають розвиватися, то цілком нормально обговорювати свої минулі стосунки, людей з якими у вас є минуле, але вже ніколи не буде майбутнього.

Та якщо ваш партнер згадує про свою колишню дівчину майже щодня, то це може означати одне – він не готовий бути у стосунках з вами, бо досі не відпустив минуле.

Тим паче, коли ви сидите в кафе і він заглядається на інших дівчат оцінюючим поглядом, хіба це нормально?

3. Він займається з тобою любов’ю, але ви не можете це обговорювати

Якщо у вас вже є фізична близькість, то це точно серйозні стосунки, чи не так?

А ось і ні. Якщо є секс, то це не означає, що він 100% любить вас.

Та все ж, якщо ви спокійно обговорюєте своє інтимне життя і добре знаєте що кому подобається і як краще зробити для задоволення свого партнера, то ваші стосунки цілком здорові.

4. Не створювати відчуття комфорту поруч з ним

Коли у твоїй голові лише одні думки: 

як я зараз виглядаю, чи достатньо я сексуальна для нього, чи я йому подобаюся, на що я взагалі можу розраховувати?

Тоді, варто задуматися, чи ти дійсно потрібна цій людині.

Коли є любов, то таких питань і не виникає, хіба тільки на початку, на перших побаченнях, коли ви ще не зізналися щиро у своїх почуттях.

5. Не виявляти ініціативу

Коли чоловік ні риба, ні м’ясо у стосунках, а усім маєте керувати ви, то подумайте чи готові ви до такого, чи взагалі вам буде комфортно у таких відносинах.

А у вас є людина яку ви безмежно кохаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector