5 речей, за які ви навіть не думайте коли-небудь вибачатися

В патріархальному суспільстві жінка звикла відчувати провину за те, що не завжди відповідає всім ідеалам чоловіка. Багато жінок вже взяли в звичку вибачатися перед своїм коханим, чи рідними. Але є речі, які кожна жінка може робити з відчуттям повної свободи, а не вибачатися за свої дії.

1. Якщо ви хочете проявляти свої емоції, робіть це, не соромлячись.

Емоції допомагають нам впоратися зі стресом на сумом. Ними хочеться ділитися, коли на душі радість. Завдяки емоціям наше життя стає сповнене сенсом. Не дозволяйте нікому забрати з вашого життя барви. А тим більше, ніколи не вибачайтеся з прояв своїх емоцій.

2. Будьте амбіційною, добивайтесь висот в тому, що робите

Ви не мусите ставати слабшою для того, що чоловік міг відчувати себе комфортно в вашій компанії. Якщо ви вмієте мріяти і йти до своїх мрій, то не відмовляйтесь від них ні заради кого. Нехай інші тягнуться за вами, а не чекають від вас вибачень за вашу внутрішню силу.

3. Будьте такою, як вам хочеться, а інші нехай слідкують за собою.

Жінки часто рахують калорії, вказують на безлад, вчать як себе поводити, коли говорити, а коли мовчати. Цьому переліку зауважень і повчань немає кінця. Але ви не зобов’язані їх слухати, або, що гірше, слухняно виконувати. І ніколи не потрібно вибачатися за те, якою ви є.

4. Ви маєте право припинити неприємне спілкування

Ви абсолютно вільно можете когось не любити, а тому і не спілкуватися з цією людиною. Якщо від вас вимагають вибачень за холодне відношення до себе, то припиніть з цією людиною будь-які стосунки. Особливо, якщо вона заслужила таке відношення до себе.

5. Якщо ви хочете побути на самоті, то шукайте не слова для пояснень, зручне місце

Ви не мусите вибачатись за свою потребу побути з собою наодинці. Люди, які вас люблять мусять розуміти з чого складається ваш комфорт і не влізати в ваш особистий простір. Якщо все ж хтось з вашого оточення на це ображається, то не спішіть змінювати свої звички, нехай звикає.

Не вибачайтесь тоді, коли робите все правильно і не влазите ні в чий комфорт. Ви маєте повне право бути щасливою.

А чи вимагали від вас незрозумілих вибачень? Як ви впоралися з цією ситуацією?

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector