5 стадій любові: на жаль, більшість пар розлучається на третьому етапі

«Нова любов – найсвітліше почуття на цій планеті. Міцна любов – найвеличніше почуття. Відроджена любов – найніжніше почуття».

Початок нових відносин супроводжується бурею емоцій. Ми відчуваємо пристрасть. Ми відчуваємо, ніби вирушили в захопливу подорож. В цілому відносини проходять через 5 стадій, і найчастіше зазнають краху на третьому щаблі.

Якщо ваша любов досить сильна, і вона успішно подолає третю стадію, відносини тільки зміцняться. Ви станете більш впевненими один в одному і відкритішими. Знати про п’ять стадій любові важливо. Ці знання допоможуть вам успішно подолати різні труднощі, що виникають на тому чи іншому етапі.

«Сильна любов когось надає сил, а сильна любов до когось надає сміливості»,Лао-Цзи.

Перша стадія: Все в новинку. Все чудово і прекрасно.

Ви познайомилися з кимось. Кожна зустріч з цією людиною змушує вас тремтіти від щастя! Кожен дотик немов пропускає розряд струму по вашому тілу, а поцілунки наповнені пристрастю, хвилюванням і бажанням більшого.

Протягом дня ви постійно перевіряєте повідомлення на телефоні. Ви хочете знати, що ця людина думає про вас кожну хвилину. Ви з нетерпінням рахуєте секунди до вашої наступної зустрічі.

Ви спілкуєтеся і відкриваєте коханому різні сторони своєї особистості. Ви намагаєтеся визначити найкращий стиль спілкування з нею. Це свого роду гра, повна несподіваних поворотів і відкриттів. Ви фліртуєте і (ймовірно) багато займаєтеся сексом.

Можливо, ця людина допомагає вам частіше проявляти ваше почуття гумору. Поруч з ним ви смієтеся частіше, ніж зазвичай. Можливо, він розпалює в вас бажання поводитися нерозважливо. Ви робите речі, на які раніше ні за що б не наважилися. Ви насолоджуєтеся тими емоціями, які відчуваєте поруч з цією людиною. Ви хочете, щоб так тривало вічно.

Друга стадія: Ви закохані. У вас з’являється спільна рутина.

Друга стадія починається тоді, коли ви і ваш партнер офіційно стаєте парою. Ви вже зрозуміли, що любите цю людину. Ви вирішили, що хочете бути один з одним.

Ви, швидше за все, як і раніше часто займаєтеся любов’ю. Однак секс тепер став частиною повсякденної рутини. Водночас, він став більш значущим. Зв’язок між вами став міцнішим. Саме на цій стадії, як правило, люди одружуються і у них з’являються діти.

Спонтанність у відносинах замінюється рутиною. Ви і ваш партнер близькі, як ніколи. Один з одним ви можете бути тими, хто ви є насправді. У кожного з вас з’являються обов’язки. Ви намагаєтеся визначити свою роль в сімейному житті.

Третя стадія: Ви стикаєтеся з суворою реальністю життя.

На жаль, більшість пар розлучається саме на третій стадії. Попри те, що ви все ще любите людину, тепер все по-іншому.

Романтика канула в лету. Її місце зайняв побут. На чолі кута тепер діти і кар’єра. Ви починаєте шукати відповіді на запитання про те, що ж сталося з тими відносинами, які колись буквально підносили вас до небес.

Можливо, вся річ у тому, що ви і ваша друга половинка вже тисячу років не влаштовували один одному романтичних побачень. Вся ваша «романтика» зводиться до перегляду телевізора і поїдання солодощів в ліжку. Можливо, ви навіть відчуваєте огиду. При чому, до себе самої за все ті шанси в житті, які ви упустили. Вам здається, що цих можливостей більше не буде.

Всі ті дрібниці, з якими ви раніше мирилися, тепер здаються величезними, надзвичайно дратівливими недоліками (в поведінці / характері вашої другої половинки). Цілком можливо, ви мрієте про інше життя. Ви думаєте про всі ті речі, якими могли б займатися. Ви відчуваєте себе так, як ніби ви зв’язані по руках і ногах.

Саме на цій стадії ви починаєте запитувати себе: «Чи дійсно я зробила тоді правильний вибір?» Саме на цій стадії частіше, ніж на інших, пари розлучаються.

Четверта стадія: Ваша пара досягає глибшого взаєморозуміння.

Якщо вам і вашій другій половинці вдасться подолати третю стадію, ви почнете дивитися один на одного інакше. Ви бачите і сприймаєте партнера таким, як він є насправді.

Цілком можливо, ви обидва змінилися. Ці зміни могли торкнутися вашої кар’єри і дітей. Ви могли переїхати в інше місто або навіть в іншу країну. З початку вашого спільного життя багато чого могло статися.

Ви більше не очікуєте один від одного неможливого. Ви стали набагато краще розуміти і пояснювати свої потреби і бажання. На цій стадії ви чесно зізнаєтеся собі в тому, що раніше (на третій стадії відносин) ви відчували себе нещасною.

Ви шукайте способи вирішити всі існуючі проблеми, прийти до компромісу і продовжувати йти далі по життю, попри всі ваші (і його) недоліки.

П’ята стадія: Ви знову любите один одного і йдете далі по життю.

Ви і ваша друга половинка визнали, що ви обидва неідеальні. Ви згадуєте про те, що ви так любите одне в одному.

Почуття відрази виникає зовсім не через те, що нас надзвичайно сильно дратує щось в нашій другій половинці. Воно виникає тому, що ми розчаровуємося самі в собі. Це розчарування викликано тим, що ми не дотримали обіцянок, які дали самі собі колись. Ми не стали тими, ким хотіли стати. Не досягли того, чого хотіли.

Але життя непередбачуване. Можливо, у вас обох є схожі мрії, які ніхто з вас так і не реалізував повністю.

Можливо, ви приймете спільне рішення більше подорожувати. Можливо, ви вирішите, що вам потрібно більше часу проводити разом. Найкращий спосіб знову привнести романтику у відносини – це поєднати особистісний розвиток і спільне проведення часу.

«Нова любов – найсвітліше почуття на цій планеті. Міцна любов – найвеличніше почуття. Відроджена любов – найніжніше почуття», Томас Гарді.

На якому етапі любові зараз перебуваєте ви зі своїм партнером?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector