5 якостей чоловіка, за яким хочеться йти

Якості які притаманні чоловікам, за якими хочеться йти

У нас є багато вимог до свого майбутнього обранця. Він мусить бути сильним, багатим, красивим і мамі подобатися. Але я не ставлю вимог до свого чоловіка. Він не має бути ідеальним. Він взагалі мені нічого не повинен. За ним просто має хотітися піти…

1. Чоловік, за яким хочеться йти, також може помилятися

Він постійно розвивається, пробує щось нове. Але разом з тим і зазнає невдач. Він готовий до них, тому далі встає і далі йде. І таких помилок він може зробити безліч. Бо він просто людина. Не супергероя, не якесь наділене магічною силою божество. А просто людина. Я не вимагаю від нього більше, ніж він може, і не покладаю надій, які він не може виправдати. Він, як всі інші 7 мільярдів людей на землі, встає на роботу зранку і приходить під вечір. Але він все одно веде за собою, бо не піддається скаргам чи ниттю. Він завжди йде вперед, а я за ним.

2. Чоловік, за яким хочеться йти, не боїться роботи

Він не змучується працювати над собою і рятувати світ.  Це його природна функція – завжди бути там, де є найбільша в ньому потреба. І він її виконує. Він завжди там. А я завжди там, де треба йому. Бо це моя природна функція – бути жінкою. Я завжди на зв’язку, завжди поруч, підтримую, вірю і люблю його Я готова прийняти його будь-яким, коли він повернеться з бою і залікувати його рани. Я ніколи не обговорюватиму його помилок. Бо я жінка не для такого, щоб засуджувати та обговорювати. Жінка повинна довіряти чоловікові і йти за ним.

3. Чоловік, за яким хочеться йти, може ранити

В стосунках завжди приходить той момент, коли хтось когось ранить. Можливо, на емоціях, можливо не навмисне. Він мене ранить, а потім вибачається. Я більше ніколи не пригадую йому цього. Як і він не пригадує мені своїх ран, завданих мною.

4. Чоловік, за яким хочеться йти, хоче побути наодинці

Він інколи втомлюється від всього і хоче закритися в собі. Він не надовго, не назавжди. Просто зараз йому потрібен спокій і тиша. Потім він повернеться, візьме мене за руку і поведе далі.

5. Чоловік, за яким хочеться йти, мовчазний

Він зробив все, щоб ми були поруч. Він довів мені свою любов не на словах, а на дії. Він не буде постійно говорити мені, що кохає, це йому не властиво. Нічого не змінилося з того моменту, як він показав мені свою любов. Він думає про мене, я знаю. Він старається для мене. Він тримає мене у своєму серці. А я все це бачу в його очах, вони все мені розповідають. Тому я далі йду за ним.

Чоловік, за яким хочеться йти – не герой кіно, тут не буде спецефектів і ідеальної картини світу. З ним просто шалено добре, спокійно і затишно. Він вміє робити мене щасливою.

Він – чоловік, за яким хочеться йти …

Кожна жінка може мріяти про чоловіка, за яким хочеться йти. Але чи кожна та, яку хочеться вести за собою?

А за яким чоловіком ви готові піти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector