5 знаків того, що тобі не судилося бути разом з твоїм партнером

Коли у тебе стосунки з тією людиною, яка послана тобі долею, ти відразу відчуєш різницю, в порівнянні з усіма іншими відносинами, які у тебе коли-небудь були.

«Просто не судилося!»

Як дізнатися, чи цей чоловік призначений тобі долею? Це досить провокаційне запитання і дати на нього пряму відповідь відразу ж майже неможливо. А правда в цьому випадку така: відповісти негативно набагато простіше, ніж позитивно. У різних людей різні переваги, і тому деякі речі для когось можуть здатися дивними, але вони ж є абсолютно нормальними для інших. Тому уявлення про ідеальні стосунки розпливчасті і двозначні. А ось визначити, що у відносинах все врешті-решт закінчиться, набагато простіше. Легко побачити, якщо все у пари складається добре. Але ще легше – коли все не так, як повинно бути.

Коли у тебе стосунки з тією людиною, яка послана тобі долею, ти відразу відчуєш різницю, в порівнянні з усіма іншими відносинами, які у тебе коли-небудь були. Ці особливі відносини по відчуттях будуть абсолютно органічними. Все буде на своїх місцях і, здавалося б, зовсім без зусиль. У таких відносинах іноді навіть буває складно повірити, що можлива така ступінь взаєморозуміння і така особлива хімія. Але бувають і інші відносини – уособлення страждань і болю. Від них відчуваєш себе так, ніби постійно піднімаєшся на Еверест. У них важко встановлювати і підтримувати емоційні зв’язки. Здається, що вони просто все більше втрачають силу з часом, не дивлячись на всі зусилля для їх збереження.

Тобі зовсім не обов’язково вірити, що у всьому всесвіті є тільки одна людина, яка тобі підходить. Так що, як тільки ти зустрінеш того, з ким ти добре сумісна, спробуй знайти або створити якусь сталість, оскільки потенціал для цього у вас є. Якщо у тебе саме такі відносини, то можеш порадіти за себеІ постарайся, щоб так все і залишалося. Доклади зусиль, щоб все не зіпсувати.

Але що якщо тобі не пощастило, і ти знаходишся зараз в стосунках, яким не судилося тривати вічно? Напевно, тобі варто закінчити все прямо зараз, щоб ви обидва не витрачали час один одного даремно. Ідіть кожен своєю дорогою. Так ти станеш ближчою до того, хто тобі призначений для любові. Але як дізнатися напевно, чи це ті відносини, над якими варто працювати, або ті, що варто припинити? Ось пару речей, які допоможуть визначитися.

  1. У вас різні цінності

У вас повинні бути загальні моральні цінності, що роблять вас сумісними. Пам’ятай, що саме твої цінності і принципи роблять тебе тим, ким ти є. І ти не можеш через них переступати заради відносин, або ти ризикуєш втратити себе.

  1. Вам складно подивитися на речі з точки зору іншого

Якщо ти можеш встати на місце партнера, а він на твоє, тобі буде набагато легше у відносинахЦе сильно спростить вирішення конфліктних ситуацій і вирішення сварок. Але якщо у тебе виникають складнощі з тим, щоб зрозуміти його, то це вже серйозна проблема.

  1. Відносини стримують і зупиняють тебе

Твої відносини повинні постійно мотивувати і робити тебе кращою, як особистість. Якщо ж ти помічаєш, що вони навпаки постійно стримують тебе і заважають втілити твої мрії, то це точно не ті відносини для тебе.

  1. Ти постійно запитуєш себе, чи вартує все це твоїх страждань

Перш за все, якщо б у відносинах дійсно була присутня любов і турбота, ти б не задавала собі це питання. Якщо ти в таких відносинах, то страждання зведені до мінімуму.

  1. Ти не можеш на нього покластися

Зрештою, ти повинна бути впевнена в партнері і могти на нього покластися незалежно від обставин. І в хороші часи, і в погані ви з ним повинні бути спина до спини. Так що, якщо він не так надійний, як тобі б хотілося, то це безперечно поганий знак.

А ви згодні з цими пунктами?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector