6 фотографій, за якими стоять до болю сумні історії

Наше життя схоже на зебру: чорні та білі полоси чергуються між собою. Сьогодні все добре, а завтра відбуваються жахливі речі. На жаль, ніхто не застрахований від невдач, поразок і болючих моментів. Проте ніколи не варто втрачати віру в добро і забувати про підтримку, адже лише так можна впоратися з усіма негараздами. 

1. На цьому фото дочка розповідає історію про те, як хвороба Альцгеймера змінила розумі її матері

Жінка продемонструвала в соціальних мережах світлину, на якій зображено 14 в’язаних робіт, які зробила її матір. Лікарі поставили їй страшний діагноз: хвороба Альцгеймера. Вплив недуги можна відслідкувати, спостерігаючи за тим, як змінилися вироби хворої за 2 роки. 

2. Дизайнер костюмів з США подарувала метелику можливість літати

Матір Роми померла від раку. Напередодні вона сказала доньці такі слова: “Кожного разу, коли будеш бачити метелика, то знай, що я прилетіла до тебе в гості”. Саме тому дівчина організувала вдома спеціальні умови в акваріумі, щоб приносити туди гусениць і спостерігати за тим, як вони стають метеликами. Потім Рома відпускала комах на волю. 

Якось один метелик народився із вродженою вадою крила, тому він не міг літати. “Я думала, що він назавжди залишиться в мене, але подруга показала статтю в інтернеті, у якій детально розповідалося про відновлення крила”, – ділиться дівчина.

Процедура не була легкою, але завершилася успішно. Рома згадує: “На мить мені здалося, що всі зусилля були марними, адже метелик непорушно лежав на траві, але як тільки я почала наближатися до нього, він злетів у небо”.

3. Зірка американського футболу обідає з хворим на аутизм хлопчиком

Матір дитини розповіла в соціальних мережах історію про те, що з її сином ніхто не хоче спілкуватися через аутизм. Він добрий юнак і легко йде на контакт, але інші діти уникають його. Проте якось подруга надіслала жінці фотографію з таким текстом: “Поглянь, Тревіс Рудольф обідає разом з твоїм сином за одним столом!”. Пізніше до них приєдналися інші гравці з команди.

Матір каже, що не знає, чому популярна зірка американського футболу звернула увагу на її сина, але вона за цей вчинок щиро вдячна. 

4. Солдат на похоронах свого найкращого друга

Кайл та Бодза познайомилися під час однієї з військових операцій. Собака шукав вибухові пристрої і рятував життя іншим солдатам. “Коли Бодза закінчив службу через свій поважний вік, я забрав його до себе додому, – розповідає чоловік, – Він був вірним другом, який любив гратися і розважатися”.

Згодом у собаки виявили невиліковну хворобу, йому відмовили лапи і з’явилися постійні болі. “Це було не просто, але я прийняв рішення усипити його”, – каже Кайл. Я був поруч з ним до останньої хвилини, а на прощання Бодза усміхнувся мені”.

5. Літній чоловік зі своїм кошеням, які залишилися без даху над головою 

Алі втратив будинок через пожежу. Вогонь забрав усі його речі й пожитки. На щастя, пенсіонер встиг врятуватися сам і спасти своє кошеня. Під час пожежі він не розгубився і перед тим, як покинути будівлю, знайшов свого домашнього улюбленця. Люди в соціальних мережах були вражені вчинком чоловіка.  

6. Кадет здійснив мрію: він закінчив військову академію і став льотчиком

Під час випускної церемонії у Вест-Пойнті один із кадетів розчулився настільки, що не зміг зупинити сльози.

Ідраше приїхав в США з Гаїті із великою мрією, але з маленькими можливостями. Йому не вірилося, що він зможе стати військовим льотчиком, але його бажання здійснилося. “Я народився в бідній сім’ї. Ніхто ніколи б не подумав, що я зможу здобути освіту і добитися таких висот”, – розповідає хлопець. Він спочатку закінчив службу в армії, а потім став випускником однієї з найпрестижніших військових академій.

Яка історія вас вразила найбільше?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector