6 порад, як підтримати чоловіка після важкого дня

У всіх нас бувають важкі дні. В цей момент дуже важливо отримати підтримку близьких, щоб не впасти духом. 

Ми так часто говоримо про те, що жінкам зараз нелегко. Це правда. Алей чоловіки потерпають від темпу цього світу не менше. Вони все ж приносять гроші в сім’ю, першими реагують на проблеми, вони їх розв’язують, їхня участь не менш важка. Вони мусять подбати про дах над головою, харчування, транспорт пересування. На них падають величезні витрати. Але вони крутяться, як тільки можуть, бо хочуть потішити свої сім’ї.

Вони згоджуються на роботи, які їм не подобаються, інколи навіть на декілька. Інколи нерви просто здають і вони зриваються. Це відбувається у важкі робочі дні. І ось як жінка може розслабити свого чоловіка після такого:

Зустріньте його на порозі

Поцікавтесь телефоном у чоловіка, як пройшов його день. Можливо, він напередодні говорив вам, що сьогодні відбудеться важливий і непростий захід. В такі дні особливо потрібно намагатися розслабити чоловіка. І ви можете це зробити навіть своєю посмішкою. Просто не полінуйтеся відірватися від свого відпочинку, або відкладіть справи, щоб зустріти його. Обніміть і поцілуйте його. Це знизить стрес і вечір буде вдалим.

Менше говоріть самі

Жінки не пропустять можливості виговоритися. Але сьогодні виговоритися потрібно чоловікові. Тому не накидайтесь на нього зі своїми проблемами, які назбиралися за день. Дайте йому отямитися, прийти в себе. Нехай трохи відпочине від напруги й зрозуміє, що він вдома, тут спокійно. Потім можете ділитися враженнями за день.

Дайте йому розслабитися

Можливо, у вас є якась робота для нього, або хтось телефонував і питав його. Не навантажуйте його проблемами. Нехай ляже, або піде вечеряти. Відкладіть справи на якийсь легший день, сьогодні не вимагайте від нього нічого. Це потрібно, щоб він розумів.. що ви відчуваєте його стан.

Вислухайте його

Тільки тоді, коли він розслабиться, запитайте його про сьогоднішній день. Будьте уважні до того, що він говорить, не робіть при цьому ще щось, не сидіть в телефоні. Продемонструйте свою небайдужість. Постарайтесь бути сам на сам при цій розмові, щоб він міг говорити абсолютно щиро.

Підбадьорте його

Не жалійте його і не дивіться жалісливим поглядом. Він не дитина, чоловіки такого не люблять. Якщо ви почнете шкодувати його, він почне шкодувати, що розповів вам все. Краще скажіть йому, що сильні та дієві чоловіки потерпають від невдач, але вони не вирішальні. Скажіть, що вірите в те, що у такого розумного чоловіка все попереду, а це був просто черговий бар’єр, який він точно подолає.

Дозвольте йому провести з дітьми

Жінки часто відстороняють дітей від чоловіка, коли той втомлений. Вони просять малечу бути тихо і не заважати татові. Але, насправді, саме дітлахи можуть допомогти вашому чоловікові забути про стрес. Скажіть дітям, що у тата був тяжкий день і потрібно його зацілувати тепер. Вони такі безтурботні та люблячі. Після їхніх поцілунків татові стане легше.

В кожному конкретному випадку жінка знає, що найбільше може розслабити чоловіка. Найголовніше, пам’ятайте, він потребує вашого розуміння і любові.

А як ви допомагаєте партнерові зняти стрес після важкого робочого дня?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector