6 простих кроків до заповнення своєї духовної енергії

Якщо ми поріжемося, наше тіло загоює рану.

Якщо ми плачемо, серце і розум починають заспокоювати нас. Усередині кожного з нас живе здатність до самозцілення. Головне – не забувати про її існування.

Людське тіло є неймовірним витвором мистецтва. Під час читання цієї статті всередині вашого тіла відбуваються сотні тисяч процесів, які допомагають підтримувати його функціонування і розвиток.

Але навіть настільки розумний «пристрій» потребує постійної турботи та захисту. Тому збалансована дієта, фізичні вправи, свіже повітря, пиття і здоровий сон є для нього життєво необхідними.

При цьому ми не повинні ігнорувати й другу сторону свого існування, а саме – власну духовність, для якої турбота не менш важлива і необхідна. Так, ви можете харчуватися виключно здоровою їжею і щодня займатися спортом, але якщо ви повністю втрачаєте з поля зору своє духовне «я», то ніколи не зможете стати по-справжньому здоровими.

Потрібно дбати про власну духовність і захищати її настільки ж завзято, як і свою фізичну оболонку – тіло. Але ми дуже часто нехтуємо цим обов’язком, не звертаючи на цю енергію ніякої уваги. Але ж вона керує нашою інтуїцією і внутрішнім компасом.

Саме вона допомагає відчути причетність до чогось більшого і вказує правильний шлях в момент прийняття життєво важливих рішень.

Якщо після тривалого сну ви як і раніше втомлені, якщо не відчуваєте радості, попри все хороше, що відбувається у вашому житті, то, швидше за все, ви просто маєте потребу в поповненні запасів своєї духовної енергії.

Інші ознаки виснаження запасів духовної енергії:

  • ви відчуваєте себе не у своїй тарілці;
  • попри досягнення мети, життя здається вам нецікавим;
  • життя здається вам позбавленим будь-якого сенсу;
  • вам хочеться відчути, побачити та зрозуміти життя на глибокому рівні;
  • стрес і занепокоєння не покидають вас ні на хвилину.

Найефективніший спосіб відновити свою духовну енергію – самозцілення. Це під силу кожному.

Крок 1. Знайдіть тихе місце, де вам ніхто не буде заважати. А тепер лягайте або сядьте зручніше в кріслі. Закрийте очі, зробіть 5 глибоких вдихів і видихів.

Важливо, щоб повітря не тільки наповнювало грудну клітку, а й проходило вглиб вашого живота.

Крок 2. З’єднайте руки в позиції молитви та акуратно стисніть кінчики пальців і долоні. Підніміть руки вгору так, щоб вони торкалися центру вашого чола, а потім перемістіть їх на груди над серцем. Ваш лоб і зона грудної клітини містять дві потужні чакри (третє око), а описані вище руху сприяють їх активізації.

Крок 3. Тепер акуратно потріть долоні, поки не відчуєте тепло. Покладіть праву руку на серце, а ліву на пупок. Це теж дві сильні чакри, які активуються за допомогою ваших рук.

Крок 4. Не відкриваючи очей, уявіть собі білий світ, що струмує від ваших рук всередину тіла. Спостерігайте за тим, як він проникає в нього, зцілюючи та відновлюючи всі енергетичні центри.

Уявіть, як це ж світло доходить до кінчиків пальців на ногах і до голови. Ви навіть можете уявити, як він виривається з вашого тіла, створюючи навколо нього захисне світіння.

Крок 5. Коли ви відчуєте, що отримали достатньо енергії від білого світла, відкрийте очі та ніжно струсіть обидві руки. Встаньте і струсіть все тіло або просто трохи розімніть, щоб змусити його знову рухатися.

Крок 6. Випийте склянку води та стежте за тим, щоб весь залишок дня вас не мучила спрага.

Ось швидкий і простий спосіб наповнити своє тіло цілющою силою, здатною відновити запаси вашої духовної енергії. Для максимального ефекту рекомендуємо повторювати всі шість кроків кожен день протягом тижня, приділяючи цьому заняттю не менше 15 хвилин.

Ви часто відчуваєте занепад сил?

Uljana2
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector