6 речей, про які варто пам’ятати, коли ви сумніваєтеся в собі

Світ не потребує досконалості, йому важлива цінність. А найкраща цінність, яку ви можете запропонувати, це ви самі – по-своєму прекрасні, налякані і дивні у своїй неідеальності.

«Результат кожного бою відомий ще до його початку», – Сунь-цзи.

Чи доводилося вам зустрічати людей, у яких завжди все виходить? З боку виглядає так, ніби вони завжди знають, який шлях правильний, отримують найвищі нагороди, а кожне прийняте ними рішення підводить їх до неймовірного успіху. Однак з якоїсь незрозумілої причини у вас так не виходить.

Не варто переживати з цього приводу. Ви завжди можете позбутися від таких сумнівів і нерішучості.

Якщо вам не подобаються ваші результати, якщо ви не впевнені в собі і все йде шкереберть, щоранку після пробудження нагадуйте собі про те, що сьогодні вам дарований новий шанс все налагодити.

Ви заслуговуєте життя, позбавлене нескінченних турбот. Життя, в якому вас не повинні турбувати критично налаштовані і неприємні особи, оскільки ви розумієте, що ваша самооцінка залежить тільки від вас самих.

Якщо ви себе недооцінюєте, вас долає занепад сил і нічого не виходить, знайте – ви не самотні. Від страху і невпевненості в собі не застраховані навіть найуспішніші серед нас.

Якщо ви готові звільнитися від всіх тих речей, які перешкоджають реалізації вашого потенціалу, просто пам’ятайте про наступні 6 речей.

1. Прагнення до досконалості призводить до паралічу.

Життя буває заплутаним, складним і страшним, і хоча деякі люди здаються вільними від ваших страхів, сумнівів і тривог, насправді це не так. Підприємці, письменники, музиканти – всі вони страждають від тих же проблем психологічного характеру, що і ви.

Коли ваша самооцінка падає, краще, що ви можете зробити, це навчитися розслаблятися і ставитися до себе, як до людини, яка прийшла в цей світ з єдиною метою – розвиватися і насолоджуватися життям.

Майте на увазі, що успіх, видимий зовні, створюється всередині людини. Не варто недооцінювати те, ким ви є. Не дозволяйте собі стати заручником паралічу, викликаного прагненням до ідеальності.

Світові потрібна не досконалість, а цінність. А найкраща цінність, яку ви можете запропонувати, це ви самі – по-своєму прекрасні, сповнені недоліків, налякані і досконалі у своїй неідеальності.

2. Ви народжені для успіху.

Чи бачите ви в собі успішну людину? Ту, хто з легкістю досягає поставлених цілей? А повинні!

З першого дня свого народження ви вже почали досягати своїх цілей. Ви навчилися сидіти, ходити, розмовляти і робити безліч різних речей, що стали підсвідомою частиною у вашому повсякденному житті.

Нічого не змінилося. Тільки те, якими ви себе бачите. Перестаньте зациклюватися на всіх своїх життєвих проблемах і труднощах.

Перестаньте шукати відповіді на запитання про те, чи достатньо ви гарні для чогось і чи достатньо можете дати цьому світу. Відповідь – досить!

Допоможіть собі, направивши свою розумову енергію в більш продуктивне русло. Згадайте минулі досягнення, успіхи і події, які приносили вам радість і щастя. І ви почнете помічати навколо себе все більше і більше нових можливостей.

Використовуйте сприятливі обставини, і робіть те, що і багато інших успішних людей – ведіть список своїх перемог. Записуйте власні досягнення (великі і не дуже), а потім якомога частіше перечитуйте їх.

3. Звільніть себе з пут низької самооцінки.

Ваше життя можете налагодити тільки ви самі. Ніхто інший не позбавить вас від болю і душевних страждань і вже тим більше не стане робити ваше життя кращим. Тільки ви самі. Ви самі повинні вибрати те, чому необхідні зміни.

Тільки ви можете прийняти рішення стати найкращою версією себе. Тільки ви можете вибрати для себе позитивний стиль мислення, який буде направляти вас до кращого життя. Ви самі повинні перестати повторювати собі одні й ті ж історії, що утримують вас в ув’язненні.

Не дозволяйте іншим переконувати вас у тому, що ви недостатньо гарні і що вам чогось не вистачає. Не звертайте уваги на розмови навколишніх, які стримують ваш рух вперед. Вам під силу загартувати свою волю і зосередитися на поставленій меті, поки ця мета не буде досягнута.

Ви володієте неймовірною силою, достатньою для подолання будь-якої перешкоди, яке попадеться на вашому шляху,  силою вибирати.

4. Ефективність невеликих рішень.

Ваша доля визначається не зірками і не іншими людьми, а вами. Не чекайте, поки щось станеться, тому що ви самі відповідаєте за те, яким буде ваше майбутнє.

Ваша доля залежить від готовності продовжувати йти далі, від кожного прийнятого вами рішення і від кожного проведеного вами кроку. Важливим є все, що ви робите кожен день, а не те, чим займаєтеся періодично. Одне просте рішення сьогодні може не мати істотного впливу на завтрашній день, але якщо такі рішення будуть прийматися щодня протягом року, то ваше життя виразно зміниться.

Якби вам кожен день цілий рік доводилося вибирати між яблуком і плиткою шоколаду, то через рік різниця була б величезною. Те ж саме можна сказати і про вибір між діями і зволіканням. Не має значення, що відбувається кожен день і наскільки далеким вам здається успіх, просто не переставайте вірити, що ви впораєтеся.

5. Немає ніякого Супермена.

Найуспішніші люди це зовсім не супергерої, які надягають свої плащі і просто відправляються на успішне виконання своєї чергової місії. Вони такі ж звичайні люди, як і ми з вами, зі своїми страхами, сумнівами, слабкостями і невдачами (безліччю невдач, якщо бути точним).

Не дозволяйте страхам вплинути на вашу самооцінку. Не давайте власному страху перед невдачею перешкодити вам займатися справою всього свого життя.

У вас можуть не виходити речі, які з легкістю роблять інші люди, тому що ваш талант полягає в чомусь іншому. У вас повно своїх особливих здібностей, і ваше завдання полягає в тому, щоб зрозуміти, що це за талант і повністю реалізувати свій потенціал, не перетворюючись на жалюгідну подобу кого-небудь ще.

Ні за що не дозволяйте невпевненості в собі керувати вашим життям. Даруйте собі стільки ж любові, доброти і турботи, скільки ви готові подарувати іншим людям. Адже ви, як і будь-яка інша людина на планеті, теж заслуговуєте прожити щасливе життя.

Світ був би набагато сумніший, якби в ньому співали тільки птахи з найгучнішими голосами.

6. Духовна сторона питання.

Люди часто забувають, що живуть одночасно у двох різних світах: внутрішній світ думок і почуттів і фізичному зовнішньому світі. А тому наділяють зовнішній світ тією силою і значенням, яких у нього немає.

Перестаньте обертатися на минуле. Ваші поточні обставини володіють тільки тією силою, якої ви самі їх наділяєте. Не забувайте про те, що результат кожного бою відомий ще до його початку.

Якщо вам здається, що ви недостатньо в чомусь хороші, ще не означає, що так воно і є. Не вводьте себе в оману думками про те, ким ви не є. Сильний і позитивний спосіб мислення здатний творити справжні чудеса.

Ваше життя ось-ось вирветься за межі ваших обмежених думок, поступаючись дорогу таланту. Ви в будь-який час можете знову розпалити своє полум’я і радість життя. Кожен раз, коли ви відчуваєте невпевненість в собі, ви просто відмовляєтеся від своєї сили. Поверніть її, і ви станете набагато кращими, ніж «досить хорошими». Ви прекрасні.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector