6 вчинків, які не варто пробачати навіть близьким людям

Дуже часто ми чуємо про те, що нам необхідно навчитися прощати людей, аби бути щасливими людьми. Зазвичай, ми намагаємося знайти причину того, чому людина так вчинила, або просто ставимо себе на її місце. Але моя подруга — сімейний психоаналітик — розповіла мені, що прощати можна далеко не все. Головне цінувати себе і любити. Тільки тоді в нашому житті буде щастя.

Сьогодні, ми розповімо вам про 6 речей, які не варто пробачати навіть найріднішим людям.

Рукоприкладство

Не варто вірити у приказку, яка каже що бити — означає любити. Це далеко не так. Згадайте про те, що ні в кого немає права наносити вам тілесні ушкодження і травми. Це стосується не лише романтичних стосунків, а й сімейних. Навіть батьки не повинні вас бити.

Є багато випадків, коли люди просто терплять таке ставлення і ніяк на нього не реагують. Такі стосунки доволі важко назвати здоровими і це означає, що обом подобаються їх ролі: кривдника і жертви.

Приниження

Якщо близькі люди часто вас ображають і принижують прямо на очах у сторонніх людей, то і мови бути не може про нормальні та щасливі стосунки. Подумайте, хіба людина, яка дійсно вас любить, зробила б таке?

Зрада

За щасливі стосунки відповідає двоє людей, які кохають та поважають один одного. Якщо ж хтось комусь зрадив, то говорити про якісь ніжні почуття і кохання вже не можна. Коли людина дійсно любить, вона не буде заглядатися на інших і шукати можливості зрадити. Після цього, у ваші стосунки вже не будуть такими, як раніше.

Постійна брехня

Як не крути, а якщо людина збрехала вам одного разу, то вона буде брехати ще. Так, є люди, які закривають на це очі і намагаються пробачити людині. Вони намагаються бачити лише хороше, але це не завжди виправдано.

Але є ще гірші люди, які у всьому звинувачують вас. Вони просто кажуть, що ви не правильно зрозуміли їх слова і навіть не просять пробачення. Від таких людей необхідно бігти одразу, тому що вони не зміняться ніколи.

Знущання

Якщо ваша близька людина постійно розповідає іншим про ваші невдачі і просто насміхається над вами у присутності великої кількості людей, не варто більше ні секунди продовжувати ці стосунки. Так, наодинці все може бути добре, але на публіці людина просто хоче підняти свою самооцінку користуючись тим, що принижує вас.

Коли тебе використовують

Дзвонять лише тоді, коли треба щось зробити? Хлопець постійно просить заплатити за нього у ресторані, а подруга вже четвертий день підряд просить поняньчити дитину? Вітаю, вами дуже успішно користуються, а ви залюбки на це погоджуєтеся!

Згадайте про те, що у вас є самоповага і робіть лише те, що вам подобається. Не варто погоджуватися робити те, що не принесе вам ніякої користі та задоволення.

З вами траплялися такі ситуації?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: