6 знаків Зодіаку, добротою яких користується їх оточення

Хто з представників знаків Зодіаку вважається добрягою, і добротою кого зазвичай користуються навколишні люди.

Англійський письменник Джон Голсуорсі якось сказав: «Доброта – це риса, надлишок якої ще нікому не зашкодив». Ось тільки не всі люди можуть похвалитися добротою. Риса ця, як не крути, дарована людині Всесвітом, а значить, залежить від дати її народження і впливу небесних тіл. У цьому плані цікаво було б дізнатися, хто з представників знаків Зодіаку вважається добрягою, і чиєю добротою зазвичай користуються навколишні? Спробуємо з’ясувати.

1. Риби

Особистості, керовані Нептуном, вважаються дійсними гуманістами, які мріють допомагати навколишнім і отримують від цього справжнє задоволення. Риби навіть намагаються вибирати собі професію, яка дозволила б радувати навколишніх і робити їх щасливими.

Правда, особистості даного знака довірливі, і цим постійно користуються навколишні. Кожен знає, що на Риб можна перекласти свої обов’язки, зігнати на них свою злість, і ці люди нічого не скажуть у відповідь, щоб не образити своїх друзів! Однак якщо зачепити самолюбство Риб, ці особистості сильно образяться і назавжди викреслять кривдника з-поміж своїх друзів.

2. Телець

Про добродушність Тельця чув, мабуть, кожен. Це дуже спокійна і розважлива людина, яка нікому не бажає зла і всім готова прийти на допомогу. Рідко коли людина кине свої справи, щоб вирішити чужі проблеми, а Телець почне допомагати раніше, ніж ви його попросите! І десь в глибині душі буде пишатися тим, що допоміг іншій людині і зробив це безкорисливо.

Однак Телець наївний, а тому завжди без побоювань відкривається навколишнім. Хитрі і користолюбні особистості знають, якими простаками бувають підопічні Венери, і частенько користуються їх добродушністю, щоб полегшити собі життя або нажитися на цій людині. Телець не любить коли його обманюють, проте дізнається про це занадто пізно, а то й не здогадується.

3. Діва

Особистості цього знака – приємні і добрі люди, готові працювати день і ніч заради того, щоб всі навколо були щасливі. Їх і обманювати не потрібно, підопічні Венери надзвичайно прозорливі, і розуміють, коли з ними хитрують або намагаються обвести навколо пальця. Просто заради збереження гармонійних відносин вони готові «прогинатися» під інших людей і терпіти той факт, що навколишні нахабніють поруч з ними.

Але не варто вважати Дів «ганчірками» і розмазнею. Той факт, що навколишні користуються їх добротою, ці особистості терплять до певного моменту. Поки вони отримують спілкування, симпатію і деякі інші «бонуси», які прикрашають їх життя, вони поводяться так. Але як тільки людина починає надмірно нахабніти, а то і нехтувати підопічними Венери, вони вносять її в «чорний список». А бути ворогом Діви – не найкраща перспектива.

4. Стрілець

Стрільці – справжні альтруїсти, які намагаються зробити світ добрішим. З усіма навколишніми ці особистості намагаються вибудовувати дружні, довірчі відносини, але чого їм це вартує, знають лише самі Стрільці. Підопічні Юпітера – чуйні особистості, які віддадуть останню копійку, якщо друг буде потребувати матеріальної допомоги. До того ж у Стрільця маса цінних зв’язків, а тому всі друзі і знайомі користуються добротою цієї людини, щоб вирішувати свої особисті проблеми.

Правда слід пам’ятати, що Стрілець відрізняється високою самооцінкою. Він готовий допомагати людям до тих пір, поки вони добре ставляться до підопічного Юпітера. Коли ж людина стає надмірно зарозумілою, починає обговорювати Стрільця за його спиною і сміятися над ним, представник стихії Вогню одразу дає відсіч і ставить таку людину на місце.

5. Рак

Одним з найбільш добродушних і привітних людей на Землі є Рак. Ця людина не може жити без гармонії і теплого спілкування, але розуміє, що за це потрібно платити. Рак віддає всього себе, піклуючись про навколишніх, в тому числі про абсолютно незнайомих людей. Кожен знає, що Рак більше думає про щастя навколишніх, ніж про себе самого, а тому багато хто норовить сісти йому на шию.

Люди, які користуються добродушністю дітей Місяця, точно знають, що заради збереження добрих відносин ця людина буде терпіти нахабство з їх боку. Рак віддасть останню сорочку, підмінить, прийде на допомогу, виконає будь-яке доручення друга, щоб не псувати хороші відносини. Однак якщо користуватися добродушністю цієї людини занадто довго, представник стихії Води не витримає і розірве усілякі відносини з паразитом. Правда і в цьому випадку дружба може бути відновлена, адже у Рака дуже добре серце.

6. Водолій

Це здасться дивним, але найбільшими добряками серед всього зодіакального сузір’я є Водолії. І цьому є розумне пояснення. Водолії живуть в гармонії з навколишнім світом, а тому їм просто немає необхідності здійснювати підлість, зраджувати людей або конфліктувати з ними. Та й ворогів у Водоліїв, як правило, не буває. Підопічні Урана – мудрі особистості, а тому витрачають свою енергію виключно на добро. Вони знають, що Всесвіт все бачить, і допомагає їм у відповідь на турботу про навколишніх.

Не менш дивно і те, що Водолії самі дозволяють користуватися своєю добротою. Вони усвідомлюють, що навколишні перекладають на них свої турботи, але не роблять і кроку, щоб припинити це. Навпаки, із задоволенням беруть участь в житті того, хто звертається до них за допомогою. Їм навіть подобається такий підхід, адже натомість вони отримують спілкування, повагу, досвід і масу інших бонусів, які роблять життя Водолія яскравим і барвистим!

Ви б додали ще когось до цього списку?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector