7 кращих різдвяних фільмів про кохання

Настала та пора, коли можна закутатись у тепленький плед, зробити чашечку смачного какао і увімкнути добрий різдвяний фільм, який огорне нас своєю затишною та романтичною атмосферою. Сьогодні, ми розповімо вам про фільми, які найкраще підходять для цієї пори.

Реальна любов, 2003

Неймовірно гарний фільм, який розповідає одразу декілька історій. Його можна дивитися не лише взимку, тому що у центрі уваги знаходиться вічна тема – кохання! Історія починає зав’язуватися і всі історії сплітаються в одну. Виявляється, всі герої якось між собою пов’язані, хабі ж це не різдвяне диво?

Інтуїція, 2001

Головні герої вирішили перевірити роботу долі. Вони просто познайомилися, розговорилися, провели разом просто чудовий вечір разом, але номерами обмінюватися не стали. На цьому наполягала дівчина, вона сказала: “Якщо це доля, тоді вона обов’язково зведе нас ще раз”. Свої номери вони вирішили записати в книжці, яку здали букіністу, та на банкноті, яку одразу ж розміняли. Чи зможуть вони все ж зустрітися знову?

Коли Гаррі зустрів Саллі, 1989

Романтика цього фільму просто зашкалює. Йому уже 30 років, але ця історія й досі залишається доволі актуальною серед більшості глядачів. Перешкоди, круті повороти долі і просто безмежне кохання, яке все ж дарує нам хеппі енд!

Едвард Руки-ножиці, 1990

Романтична історія, яка розповідає про долю не закінченого творіння одного майстра. Хоч у головного героя фільму, Едварда, замість руки набір ножиць та інших інструментів, він має напрочуд добре серце. Він більш людяний, ніж усі інші жителі міста. Одного разу, Едвард зустрічає дівчину і закохується. Гарна історія кохання, яка чудово впишеться у затишний зимовий вечір.

Вам лист, 1998

Так, вже в той час люди знайомилися в Інтернеті. Ну принаймні в Америці. Кожен з головних героїв має стосунки й нормальне життя, тому все що вони можуть запропонувати один одному – листування. Та все ж, у долі є свої плани і вона зводить їх у реальному житті. У неї – старенька книжкова крамниця, а він – конкурент, який хоче відкрити новенький гіпермаркет. Як складуться їх стосунки?

Старий Новий Рік, 2011

З перекладом назви трохи незрозуміло, тому що історія розповідає про звичайний Новий рік, але це лише дрібниці. Сюжет, знову ж таки, показує одразу декілька історій, які сплетені між собою. Добра, мила і трохи кумедна стрічка. Любові буде багато!

Сім’янин, 2000

Дуже цікава історія про любов до себе, навколишніх та світу загалом. У головного героя є вибір: успішна кар’єра, популярність, заможність, але самотність, або ж життя звичайного продавця, у якого є хороша дружина, діти і щастя. Що ж він обере? Фільм який змушує і сміятися, і плакати одночасно.

А які різдвяні фільми ви можете порадити?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector