7 несподіваних ознак, які підтверджують: ви дуже розумні

Розумні люди без будь-яких вагань визнають, коли чогось не знають. Вони не прикидаються, що їх знання безмежні.

Поняття інтелекту завжди викликало багато суперечок через безперервні спроби вчених визначити його за допомогою строгих правил і обмежень. Діти, які набирають вищий бал на тестах, вважаються більш розумними, ніж їх ровесники з поганими оцінками. А люди, що дотримуються правил і чітких інструкцій, вважаються мудрішими, ніж ті, хто віддає перевагу спонтанній креативності.

А як ви підходите до визначення інтелекту? Чи вважаєте ви себе розумними? Пропонуємо ознайомитися з декількома рисами, наявність яких вказує на те, що ви дійсно дуже розумні.

Отже, 7 особистісних якостей, які асоціюються з високим інтелектом.

1. Ви сова.

Згідно з результатами досліджень, люди, які лягають спати дуже пізно, є більш розумними, ніж «жайворонки». Але якщо ви думаєте, що неспання допізна зробить вас розумнішим, дозвольте розвіяти ваші помилки. Дослідження лише доводять наявність зв’язку між високим інтелектом і «совами», які зберігають пильність довше, ніж ранні пташки.

2. Ви інтроверт.

Про те, що інтроверти розумніші від екстравертів, говорилося вже не раз. Дослідження, проведене некомерційною організацією Gifted Development Centre показало, що схильність до інтроверсії присутня у 60% обдарованих дітей. Дуже часто дорослі люди з високим рівнем IQ теж є інтровертами.

Німецький психолог Ганс Айзенк проводив експерименти за участю інтровертів, в ході яких йому вдалося виявити, що у цього типу людей простежується вроджене підвищене збудження в корі головного мозку. Тобто кількість оброблюваної ними інформації за секунду вища, ніж у середньостатистичного екстраверта.

3. У вас розвинене почуття гумору.

Якщо ви можете змусити розсміятися інших людей, то ваш рівень IQ виразно набагато вищий, ніж у навколишніх. Оскільки веселі особистості більш дотепні і творчі, їх розмови ніколи не бувають нудними, що теж свідчить про неординарний розум.

А ще люди з хорошим почуттям гумору завжди набирають більше балів на усних іспитах.

4. Ви приймаєте обмеженість своїх знань.

Розумні люди без будь-яких коливань визнають, коли чогось не знають. Вони не прикидаються, що їх знання безмежні. Насправді незнання чого-небудь не викликає у них дискомфорту, вони завжди відкриті до навчання чомусь новому, тим самим підвищуючи рівень свого інтелекту.

А ось люди з більш низьким рівнем інтелектуального розвитку люблять переоцінювати свої когнітивні здібності. І дослідження, проведене Джастіном Крюгером і Девідом Даннінгом, тільки підтверджує сказане.

5. Ви дуже допитливі.

Люди, які не приховують своєї цікавості, набагато розумніші, ніж ті, хто робить навпаки. Навіть сам Ейнштейн якось сказав: «У мене немає ніяких особливих талантів, просто я дуже допитливий».

6. У вас відкритий розум.

Ця особливість дозволяє вам оцінювати різні точки зору. Ви визнаєте існування безлічі думок і завжди відкриті для нових ідей.

Згідно з дослідженнями, ті, хто готовий вислухати обидві сторони конфлікту, більш успішно проходять тест на рівень інтелекту. Але це не означає, що розумна людина прийме за правду абсолютно все, що їй скажуть.

7. Ви не приховує свою чутливість.

Високий рівень інтелекту не означає бути черствим. По-справжньому розумна людина проявляє до навколишніх співчуття. Вона чутлива до чужих проблем і буде реагувати на них дуже делікатно.

Емоційний інтелект є важливою формою інтелекту, доступною, на жаль, не всім. Люди з високим рівнем емоційного інтелекту люблять розмовляти з іншими, намагаючись краще зрозуміти їх життя.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector