7 ознак справжньої закоханості

Кохання не має чітких характеристик. У кожного воно особливе. Проте є ряд ознак, які притаманні для всіх закоханих людей, в чиє серце влучила стріла Амура. Свідченнями справжніх почуттів є наступне:

 1. Ця людина займає значне місце у вашому житті

Людина, до якої з’являється симпатія, потрапляє у список ваших пріоритетів. Заради об’єкта кохання ви готові відкласти усі свої справи, перенести зустрічі і звільнити потрібний проміжок часу. 

 1. Ви радієте, якщо ця людина почувається щасливою

Перемоги коханої людини не викликають у вас негативних емоцій чи заздрощів. Навпаки, ці досягнення підіймають вам настрій, надихають і змушують радіти. Адже успіх близької людини і її усмішка на обличчі приносять вам неабияке задоволення. 

 1. Ви хочете, щоб ця людина сподобалася вашим друзям і родині

Вам хочеться познайомити свою другу половинку із найближчими людьми і отримати від них схвалення та позитивні відгуки. Адже їхня думка для вас також важлива. Між партнером, друзями і родичами має панувати взаєморозуміння.  

 1. Ви залежні від цієї людини

Залежність має тонку межу з одержимістю, яку важливо не перетинати. Нормальним є те, що ви хочете разом проводити якомога більше вільного часу, якщо ви прагнете розповідати про усі позитивні новини, якщо ви сумуєте за своєю половинкою під час довгої розлуки, але це не заважає вам продовжувати жити своїм життям. Проте постійний контроль, набридливі дзвінки та допити  – це негативні ознаки одержимих відносин. 

 1. Ви можете ревнувати, але не підозрювати

Ревнощі виникають тоді, коли є почтуття. І якщо вони адекватні і не перетинають розумних рамок, тоді для них є місце у відносинах. Адже люди ревнують тоді, коли бояться втратити дорогу людину. Проте тотальний контроль, обмеження чи скандали на пустому місці не закінчаться нічим хорошим.

 1. Різниця між любов’ю і симпатією

Любов – це наступна сходинка після симпатії. 

Любов це:

 • тоді, коли стосунки є важливішими, ніж задоволення власного его;
 • тоді, коли немає місця для егоїзму, адже бажання партнера завжди в пріоритеті;
 • тоді, коли ви не боїтеся жодних труднощів, адже знаєте, що зможете їх подолати разом.

Симпатія – це:

 • тоді, коли ви намагаєтеся показувати лише свої позитивні сторони і приховувати недоліки;
 • тоді, коли немає сильних почуттів, які зможуть витримати сварки, непорозуміння і конфлікти;
 • тоді, коли турбота та взаєморозуміння ще не досягли високого рівня. 
 1. Ця людина розкриває ваші найкращі сторони

У стосунках ви отримуєте достатньо підтримки, щоб мати хорошу самооцінку, розвиватися і кожного дня ставити кращими. Партнер впливає на вас лише позитивно і пробуджує у вас доброту, милосердя, людяність та бажання любити все навколо. Вам не потрібно вдягати жодних масок. Ви можете залишатися самим собою і при цьому відчувати себе впевнено та щасливо. 

А ви закохані?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: