7 ознак того, що ти набагато привабливіша, ніж думаєш

У підлітковому віці я не належала до списку красунь. Я мала зайву вагу, яку намагалася приховати за великими чорними речами. На лиці у мене були веснянки, а на голові – руде волосся.

З віком мій стиль змінився. Зрештою я почала приймати себе такою, як є і бачити у собі привабливі риси.

Та минуле неможливо змінити і час від часу я подумки повертаюся до мого колишнього образу, на який жоден хлопець не звертав увагу.

Проте часто підліткові комплекси не покидають нас навіть у більш зрілому віці. Ми продовжуємо страждати через нібито низький зріст, кривий ніс чи широкі бедра. 

Це все змусило мене замислитися над тим, чи можемо ми подобатися комусь, навіть не підозрюючи про це? Звичайно!

Річ в тому, що кожен з нас особливий у своїй унікальності. Так, банально, але правдиво. Для того, щоб переконатися, що ти привабливіша, ніж тобі здається, проаналізуй декілька ознак:

1. Люди затримують на тобі погляд, коли ти проходиш повз.

Чи доводилося тобі помічати, як оточуючі проводять тебе своїм поглядом? А все тому, що ти привертаєш їхню увагу і викликаєш інтерес.

2. Тобі не говорять сотні компліментів.

Часто люди не говорять іншим компліменти через те, що не вважають за потрібне говорити очевидні речі. Натомість жінки звикли сприймати це як ознаку того, що їх немає за що хвалити.

3. Тобі роблять безцеремонні компліменти.

“Я знаю, що тобі все вдається лише через те, що ти….” – доводилося чути таку фразу? І ви ще досі сумніваєтеся в собі?

4. Люди дивуються, як ти можеш критикувати свою зовнішність.

Часто людям хочеться відповідати загальноприйнятим стандартам краси, тому вони критично ставляться до будь-яких своїх відмінностей. Та саме вони роблять нас особливими і виділяють серед натовпу.

5. До тебе часто чіпляються надокучливі шанувальники.

Ти не позбавлена чоловічої уваги і часом вона буває надто надокучливою. Проте вони не можуть встояти перед твоєю красою. Поки ти ховаєшся від пильних поглядів кавалерів, вони не можуть припинити милуватися тобою.

6. Місяці самотності – це не про тебе.

Ти звикла, що у твоєму житті завжди є шанувальники. Тобі не доводиться страждати від самотності.

7. Ти прагнеш бути собою, що робить тебе чарівною.

Ти залишаєшся собою і зберігаєш баланс між своїм внутрішнім світом та зовнішнім виглядом. Це зачаровує і притягує оточуючих, які прагнуть спілкуватися з тобою.

Чи вважаєте ви себе привабливими?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector