7 подарунків, які хоче ваш чоловік, але ніколи про це не скаже

Є речі, які чоловіки хочуть отримати, але соромляться про це сказати. 

А придумати справді гідний подарунок — це ще те завдання. Тим більше коли у нього все є. 

Та ми підготували для вас 7 варіантів, з якими ви ніколи не прогадаєте: 

1. Час. Подаруйте йому спільно проведений час. Можете придумати якісь цікаві та оригінальні інтерактиви або влаштувати посиденьки з келихом вина і щирими розмовами. Навіть якщо доведеться витратитися на організацію, то враження залишаться незабутні. 

2. Прихильність. Ви завжди повинні проявляти свою турботу і любов, але якщо у нього особливий день, то можна збільшити дозу поцілунків. Візьміть його зайвий раз за руку чи обійміть. Це дрібниці, які насправді свідчать про ваші щирі почуття. 

3. Слова. Це та зброя в руках, яку можна використати по-різному. Підберіть такі слова, які зможуть передати ваші почуття і торкнутися до глибини душі партнера. А ще краще спробуйте написати йому записку. В еру гаджетів це буде приємним та незвичайним сюрпризом. 

Інший оригінальний варіант — гравіювання. Це може бути ваша особлива фраза, викарбувана на гаманці чи рамці для фотографій. 

4. Розуміння. Спробуйте поговорити з чоловіком про те, чого йому не вистачає і навпаки. Спробуйте зрозуміти, що для нього означає кохання і як воно проявляється 

5. Продуманість. Завжди уважно слухайте про те, що ваш чоловік говорить. Він може ненароком згадати про річ, якої йому не вистачає чи яку б хотів отримати. А якщо у нього багато роботи, то організуйте йому день відпочинку. 

6. Спогади. Ви можете об’єднати ваші незабутні моменти в один крутий подарунок. Наприклад, зробити відеоколаж чи фотоколаж. 

7. Любов. Це основа вашого подарунку. Будь-що потрібно робити з любов’ю, тоді цей подарунок буде справді цінним і приємним. 

Основне, щоб ваш подарунок вкотре продемонстрував ваші почуття до чоловіка. 

А які подарунки ви даруєте своїм коханим?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: