7 причин, чому жити однією – корисно для здоров’я і душі

Тільки не жалійте нас!

Люди часто жаліють одиноких. Тим більше жінок. Але почекайте. Одинокість має безліч переваг.

Дослідження доводять, що одружені люди мають більший ризик захворіти у зрілому віці на серйозні, хронічні хвороби, ніж одинокі. Тим більше шлюб може згубно повпливати на душевне здоров’я людей.

Якщо ви одинокі. Не турбуйтеся. Це може бути для вас навіть на краще. І ось чому:

1. Одинокі люди щасливіші!

Дослідження, проведені в Новій Зеландії, в якій взяли участь 4000 чоловіків і жінок у віці від 18 до 94 років, доводять, що самотні люди відчувають себе щасливішими, ніж ті, хто в шлюбі.

А у 2014 році Journal of Psychophysiology довів, що з кожним роком подружнього життя негативні емоції накопичуються. Це призводить до різного роду захворювань і депресивних станів.

2. Одиноким людям легше підтримувати вагу.

Австралійське дослідження, в якому взяли участь 350 жінок, довело, що після одруження наречені, зазвичай, набирають зайві 3 кг вже у перші пів року.

В сімейному житті люди розслабляються і перестають слідкувати за собою так, як раніше. У 2013 році журнал Health Psychology, вивчаючи історії 338 людей, зробив висновки, що люди значно набирають у вазі за перших 4 роки спільного життя.

3. Одинокі люди більше займаються спортом.

Одинокі жінки мають більше часу на активне життя. Вони виходять ввечері на велосипедну пробіжку, а не в кафе на романтичну зустріч. 

Дослідники стверджують, що таку поведінку можна зрозуміти. Адже в одружених жінок набагато більше домашніх обов’язків і більше часу вони повинні витрачати на свої домашніх. Ось чому не залишається ні сил, ні бажання, ні зайвих хвилин на декілька вправ.

4. Одинокі люди більш товариські.

Вчені Бостонського коледжу та університету Массачусетсу зробили висновок, що заміжжя, майже, завжди тягне за собою розрив соціальних зв’язків. У неодружених людей набагато міцніші стосунки з друзями та рідними, що робить їх щасливішими.

У 2010 році дослідження, у якому взяли участь 300 000 людей, довело що відсутність широкого кола спілкування підвищує ризик дострокової смерті на 50%. Наше фізичне здоров’я напряму залежить від психологічного стану. Чим більше людей вірить в нас і підтримує, тим менше ми відчуваємо стрес і тривогу.

5. Одинокі люди мають менше проблем з грошима.

Фінансові проблеми часто стають причиною для сварок в сім’ї. Це доводить дослідження 2004 року, в яких взяли участь 2000 людей. Третина з них постійно свариться через гроші.

Виявляється, що, майже, 76% всіх опитаних хоча б раз брехали своєму партнеру про свої витрати. Одинокі люди ніколи не виправдовуються за свої платежі. Це робить їх вільними.

6. Одинокі люди можуть краще себе реалізувати.

У молодих амбітних неодружених жінок без дітей є можливість заробляти в рази більше, ніж одружені чоловіки. Тому не спішіть одружуватися, якщо маєте плати побудувати кар’єру.

Стосунки часто завантажують жінок. Це означає, що вони заважатимуть вашій зосередженості. Як показує практика, успішні жінки можуть створити міцні та стабільні стосунки, але пізніше, ніж інші. Тому не переживайте і не спішіть. Всьому свій час.

7. Одинокі не мають шанс розбити своє серце.

Дослідники вивчали життя 1000 заміжніх дам і кавалерів протягом п’яти років після весілля. Виявилося, що невдалий шлюб приносить серцю більше шкоди, ніж користі – хороший. Особливо вірно це для жінок.

На прикладі 1000 одружених пар виявилося, що сімейні стосунки приносять серцю більше шкоди, ніж користі.

А що ви думаєте з цього приводу?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector