7 речей, які ніколи не слід терпіти у відносинах

Люблячи і віддаючи все людині, якій всі ці жертви байдужі, ви дуже ризикуєте.

Звичайно, без жертовності не може бути любові, але і тут повинні бути свої межі. Люблячи і віддаючи все людині, якій всі ці жертви байдужі, ви дуже ризикуєте.

Не варто ставитися до любові, як до гри, де ви наосліп йдете на всі можливі ризики тільки заради того, щоб зберегти ваш союз. Адже відносини необхідно розглядати, скоріше, як зліт своїх можливостей.

Ніщо в цьому світі не може дати вам більше, ніж любов. Однак це не відбувається просто так. Для того, щоб знайти силу у відносинах, вам необхідно докладати зусилля і намагатися уникати критичних помилок.

1. Не думайте, що відносини вирішать всі ваші проблеми.

Партнер є вашою надією і опорою, і ви хочете поділитися з ним усіма своїми проблемами. Але варто мати на увазі, що він теж людина, зі своїми почуттями і проблемами. Коли ми починаємо сприймати відносини, як можливість вирішити всі свої проблеми, ми ризикуємо зробити життя своєї другої половини нестерпним.

2. Не сприймайте все на свій рахунок.

Як і всі люди, ми говоримо, особливо в запалі сварки, безліч абсолютно незначущих слів і фраз. А іноді говоримо зовсім не те, що насправді думаємо. Те ж саме можна сказати і про вашого партнера.

Глибока прихильність іноді змушує вас реагувати буквально на все, що вам говорять. Проте, перш ніж відповідати на слова партнера, слід спокійно проаналізувати все, що він вам говорить, а також обміркувати ті слова, які збираєтеся сказати ви. Словом, не варто все приймати занадто близько до серця.

3. Не принижуйтеся.

Досить часто люди дозволяють своїм відносинам негативно впливати на їх самооцінку. Варто завжди усвідомлювати, хто ви і на що здатні. Це ключ до здорових відносин.

4. Не обмежуйте своє життя тільки відносинами.

Для підтримки здорових відносин вкрай важливо, щоб у кожного було і власне життя за межами вашого союзу. Якщо всі ваші інтереси будуть обмежуватися колом сім’ї, відносини можуть з часом вичерпати себе.

Для здорових відносин дуже важливо вміти розуміти свого партнера. Намагаючись переробити свого коханого під себе, ви лише «задушите» і його, і, врешті-решт, самі відносини.

5. Не кажіть «так» всьому підряд.

Це нормально, що люблячі люди в деяких речах не погоджуються один з одним. Адже ваша роль в стосунках не зводиться до задоволення его вашого партнера шляхом угоди з усім, що він говорить.

Ніколи не поводьте себе подібним чином, ніколи не вдавайте людину, якій не вистачає власної індивідуальності. Пам’ятайте, що він закохався в сильну особистість. А якщо партнер все ж вимагає беззаперечного підпорядкування, значить настав час переосмислити ваші відносини.

6. Не завжди варто чекати вибачень.

Це недобре, коли ви чекаєте, що інша людина буде постійно вибачатися першою. У деяких випадках потрібно зробити перший крок на зустріч. У всякій конфліктній ситуації потрібно зробити крок назад і подумати про те, що насправді стало причиною цієї суперечки.

Обговоріть непорозуміння як дорослі люди, а потім прийдіть до спільного рішення. Взаємні поступки дуже важливі для створення здорових відносин.

7. Не робіть секрету, коли справа доходить до серйозних речей.

Здорові відносини – це відносини, в яких важливі речі не тримаються в таємниці. У всіх є маленькі секрети, але коли справа доходить до серйозних речей, обом партнерам необхідно дотримуватися принципу абсолютної прозорості. Гармонійний союз неможливий без довіри і спілкування, а брехня, навпаки, його руйнує. Пам’ятайте, що одного разу втрачену довіру повернути буде дуже важко.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector