7 секретів мудрої жінки

Мудрою жінка не народжується. Щоб стати такою вона довго вивчає свого чоловіка і правила поведінки з ним. Вона знає чого хоче її чоловік і чого бажає сама. Мудра жінка тримає лад в стосунках з коханих.

Ось 7 секретів мудрої жінки:

  1. Натяки нічого не дадуть. Якщо ти хочеш чогось добитися, то говори про це, якщо ти засмутися  – посни. Не грайся зі своїм чоловіком в “вгадай мелодію”, бо він не вгадає. Він не телепат.
  2. Не нав’язуй чоловікові своїх друзів. Якщо у твого чоловіка є вільна хвилина, не забивай її своїми подругами та чаєм на кухні. Він хоче відпочити. А з твоїми подругами йому не цікаво. Це ж прекрасно.
  3. Обіймайтеся, обіймайтеся та обіймайтеся. Обіймайтеся замість зайвих слів, коли прокидаєтесь і коли лягаєте. Обіймайтеся, коли прощаєтесь і зустрічаєтесь. Обіймайтеся, коли сваритесь. Обіймайтеся завжди. Обіймайтеся просто так.
  4. Не починай сварку перед сном. Так ти зіпсуєш попередній день. Більш того, за ніч ти можеш зрозуміти, що причина для сварки – дрібна. Якщо сварка затягнеться, ви не виспитесь. Абсолютно ніяких переваг від такого задуму.
  5. Залиш минуле в минулому. Сварка через щось одне часто переростає в величезний скандал, де ви пригадуєте один одному всі провини з часів Адама і Єви. Так кінця суперечкам ніколи не буде. Ніколи не пригадуй своєму чоловікові те, за що пробачила його!
  6. Час з ним – найважливіший. Не потрібно викроювати час для коханої людини, потрібно викроїти час для всього іншого, коли ти з ним. Бо він – твоя найближча людина, він той, хто любить тебе понад усе. 
  7. Будь вдячною. Дякуй чоловікові за дрібниці, за те, що вважаєш його обов’язком. Дякуй за те, що підвіз тебе на роботу, або викликав тобі таксі. Дякуй за те, що купив твої улюблені ласощі. Дякуй йому за його захист і турботу. Тоді він робитиме для тебе ще більше.

Чим би ви могли доповнити цей перелік секретів мудрої жінки?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector