7 шедевральних фільмів, з високим рейтингом від критиків

Є фільми, які стають справжніми легендами свого часу. Так відбувається завдяки роботі справжніх професіоналів. Усі, від режисера до прибиральниці точно знають на яких процесах вони мають стояти, що і як казати чи робити. У цій статті ми зібрали ТОП-7 неймовірних картин, які вразили не тільки глядачів, а і найсуворіших кінокритиків. 

Область темряви

У центрі сюжету Едді Морра. У відомого письменника особистісний криза. Його романтичних стосунків поступово приходить кінець, а ідей для нових книг просто немає. Знайомий пропонує йому таблетки, які підвищать ефективність роботи мозку і подарують натхнення. Все було б чудово, але таблетки відкрили головному герою зовсім інший світ, там він всесильний.

Загублена

Зі свого будинок зникає дівчина Еммі. З роботи повертається чоловік, бачить сліди боротьби, кров в спальні і відразу викликає поліцію. Пошуки йдуть, але багато відверто говорять, що дівчина мертва, адже занадто багато крові було на місці. Звичайно, першого підозрюють Ніка – дружина дівчата. З боку завжди здавалося, що їхні стосунки ідеальні, але в процесі розслідування розкриваються дуже «цікаві» факти, які раніше ретельно приховували від сторонніх очей. Всі дізнаються, що Еммі була нещасна в шлюбі, а Нік їй постійно змінював, та ще й погано поводився.

Спліт

У центрі подій Кевін. У нього страшне психічний розлад. Усередині молодої людини живе 23 особи і у кожної є свої інтереси і почуття, пристрасті. В один момент верх бере одна особистість, молода людина викрадає 3 дівчат, зв’язує по руках і ногах і закриває в підвалі. Ні дівчатам, ні всім іншим особистостям мотиви просто не зрозумілі. Всі особи по черзі починають відвідувати дівчат. Хтось приносить ковдри, хтось їжу, хтось жаліє або просто спілкується. Дівчата намагаються умовити кожного гостя відпустити їх, але все одно продовжують боятися того, хто все це організував.

Інтерстеллар

Ось і прийшла криза для всього людства, все виявилися на межі вимирання. На Землі просто немає ресурсів для подальшого виживання. Команда з 7 вчених вирішується відправитися в космос, прийшла пора провести розвідку і пройти через просторово-часової тунель, в якому багато небезпек. Раніше ніхто не досліджував його, але, може бути, саме в ньому і ховається надія для всіх людей.

Вовк з Уолл Стріт

Джордан Белфорт влаштувався на роботу брокером. Як і багато інших він відчайдушно прагнув заробити якомога більше грошей, і робота в престижній компанії повинна була допомогти в цьому. З перших днів чоловіка чекав успіх, цим він зацікавив свого керівника і той сам захотів навчити новачка тонкощам справи.

Після банкрутства фірми головний герой вміло використовував весь досвід і знання і відкрив власну справу. Він по праву став називатися королем з Уолл-стріт. Він постійно був в алкогольному, наркотичному сп’яніння, але все одно продовжував залишатися королем.

Гра в імітацію

У центрі подій геній математики і справжній фахівець з головоломок. Чоловік ніколи не приходив в захват від завдань вручну розшифрувати послання, перехоплені з Німеччини. Щоб полегшити собі завдання він створив спеціальну машину, вона вміє зламувати коди. Такий винахід дуже цінне, тим більше, що жорстока війна тільки набирає обертів. Успіх у цій справі був, адже працювала справжня команда спеців, але доля самого Алана Тьюринга склалася трагічно.

Винуваті зірки

Хейзел хвора. У неї рак, і вона прийняла свій діагноз, хоч і продовжує ходити на хіміотерапію, групу з підтримки таких же хворих. Вона прекрасно усвідомлює, що смерть буквально дихає їй у спину. Вона б і далі жила з повним прийняттям ситуації, але на знайомиться з молодим чоловіком – Августом. Дівчина вирішує, що прийшла пора жити на всю котушку, адже іншого шансу точно не буде.

Неймовірне кіно! Обов’язково подивіться при можливості.

Розкажіть про свій улюблений фільм. Чим він вас так вразив?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector