7 типів фото у соцмережах, які свідчать про низьку самооцінку

Психологи стверджують, що по фото в соціальних мережах можна багато що розповісти про людину. І мова не про те, що вона їсти чи куди ходить, а про її внутрішній стан. Наприклад, є типи знімків, які свідчать про відсутність впевненості в собі і низьку самооцінку. 

Велика кількість селфі

“Вилизані” знімки із вдалих ракурсів і тонами фотошопу – це ознака того, що людина не сприймає себе такою, якою вона є насправді. Вона не задоволена своєю зовнішністю і хоче здатися кращою. 

Лікарі стверджують, що навіть існує психічний розлад, який називається “селфітіса”. Він характеризує людину, яка намагається привернути увагу оточуючих і підвищити свою самооцінку шляхом великої кількості лайків та коментарів. 

Якщо людина не зациклена на собі і задоволена собою, тоді вона надає перевагу груповим фотографіям. У неї багато друзів і вона обожнює живе спілкування. 

Виставлення картинки ідеальних стосунків на загал

Є люди, які намагаються створити в мережі ілюзію щасливого сімейного життя. Для цього вони виставляють фотографії подарунків або щасливі спільні фото. Хоча насправді в такої пари по той бік екрану може бути багато сварок і непорозумінь. 

Психологи вважають, що у таких людей є проблеми із самооцінкою і невпевненість у своїй половинці. За рахунок створеної ілюзії вони намагаються переконати себе та інших у правильності їхнього вибору. 

Знімки зі спортзалу

Навіть існує жарт: якщо не виклав фото зі спортзалу, то значить ти там не був. Займатися спортом – це похвально, але не варто робити це публічно. Лише люди із низькою самооцінкою будуть чекати на схвальну реакцію оточуючих. 

Звичайно, це не стосується професіоналів своєї справи, які хочуть ділитися своїми тренуваннями і результатами з підписниками.

Невдалі фото друзів

Якщо у вас траплялася ситуація, коли хтось виклав в мережу невдале фото з вами, то не засмучуйтеся. Адже швидше за все ця людина має стільки комплексів, що вирішила самоствердитися за ваш рахунок. 

Розкіш і подарунки

Якщо у людини все гаразд з самооцінкою, тоді у неї не виникатиме потреби вихвалятися своїми подарунками чи розкішним життям. Та якщо усі соціальні мережі переповнені такими фото – людина незадоволена своїм життя, невпевнена в собі і хоче довести іншим свою “крутість”. 

У боротьбі з їхньої низькою самооцінкою їм також допомагають різні мотиваційні тексти, наприклад: “у тебе все вийде”, “мільйони отримують ті, хто для цього наполегливо працює” тощо. 

Фотографії із закритим обличчям 

Такі фото часто свідчать про відсутність впевненості в собі і надмірну сором’язливість. Також такі люди почувають себе дискомфортно в оточенні інших. Якщо ви знайомі з такою особистістю, то спробуйте знайти до неї підхід, який допоможе їй відкритися. 

Публікація фото 24/7

Якщо людина задоволена собою і своїм життям, то у неї не буде бажання ділитися кожним кроком з іншими. натомість в погоні за увагою люди постійно розповідають про все, що відбувається у їхньому житті. 

Зверніть увагу на своє оточення. Якщо хтось почав активно вести свої соціальні мережі, то, можливо, у нього склалися якісь життєві негаразди. 

Звичайно, що ці всі варіанти фото допустимі. Якщо їх періодично публікують, то це не означає, що у людини є якісь проблеми. Однак якщо людина хоче отримати увагу чи підвищити самооцінку, то буде активно публікувати самі такі світлини. 

А які фото ви публікуєте у соціальних мережах?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector