7 жорстоких істин про любов до жінок-Риб (з точки зору самого знака Зодіаку)

Плюси і мінуси відносин з Рибами.

Жінки-Риби дуже сексуальні особистості з досить розвиненою інтуїцією. Будучи знаком водної стихії, вони відрізняються креативністю, співчуттям і схильністю до прийняття, а це невід’ємні атрибути ідеального партнера, правильно? Правильно. Що ж, за винятком хіба що кількох дратівливих звичок.

Нижче перераховані сім жорстоких істин про відносини з сексуальною Рибою. Вони можуть здатися вам дуже знайомим, якщо ви самі народилися під цим знаком Зодіаку, або закохані в одну з Риб.

1. У неї розвинена інтуїція, і вона прислухається до свого внутрішнього голосу більше, ніж до чого-небудь іншого.

Навіть не думайте намагатися обдурити Рибу, тому що вона змусить вас за це відповісти. Як вона дізнається, що ви говорите неправду? Про це їй підкаже її внутрішній голос! Одного разу в дитинстві моє нутро навіть врятувало мені життя. Коли мама сказала, що мені потрібно поїхати додому з бабусею, мене охопило погане передчуття. Сама не знаючи чому, але прямо на парковці в мене була істерика, я відчайдушно просила маму дозволити мені залишитися з нею в офісі. І вона дозволила. А менш ніж через п’ять хвилин бабусина машина влетіла в стовп стороною, де повинна була сидіти я. Мораль цієї історії така: ніколи не сумнівайтеся в інтуїції Риб!

2. Вона дуже емоційна.

Це правда, її очі постійно блищать, вони готові пустити сльозу. Це не означає, що вона надмірно чутлива, але добряче схоже на розлад, який не може не дратувати. Наприклад, варто мені побачити, що поруч зі мною хтось плаче, як я сама починаю робити те ж саме. Навіть якщо я ненавиджу цю людину, я все одно заплачу разом з нею.

3. Вона дуже лінива.

Вона обожнює до самого вечора на вихідних валятися в ліжку і мріяти. Немає нічого такого, що вона любила б сильніше, ніж провести ніч на дивані з тарілкою макаронів за переглядом телеканалу Netflix. Для неї це краще будь-якого походу в нічний клуб.

4. Вона неймовірно турботлива.

Настільки, що це навіть перебір. Але її можна зрозуміти – вона просто хоче про вас подбати. Мені здається, ніби я щодня граю зі своїм хлопцем в «21 питання». Ти взяв ключі? Телефон? А гаманець? Ти сьогодні їв? Що б ти хотів на вечерю? І я нічого не можу з собою вдіяти. Я просто турботлива (і так, цим я теж себе дратую).

5. Вона не побоїться піти, якщо ви погано до неї ставитеся.

Дівчина-Риба терпіти не може негативу і безумовно не побоїться розірвати токсичні відносини або дружбу. Я ніколи не розуміла, як люди погоджуються жити в драматичних відносинах зі своїми коханими або друзями, які постійно їх зраджують або ставляться до них без належної поваги. Але з сексуальною Рибою це не пройде – вона лише з радістю пошле таких людей якомога далі. А що якщо вона все ж залишиться? Тоді це буде вищим доказом її любові.

6. Вона є своїм найлютішим ворогом.

Жалість до себе часом бере над нею гору. Ви можете знайти Рибу, яка самотньо сидить в темній кімнаті і потопає в думках про те, що могло або не могло б статися, яка жалкує про сказане нею або про те, що у неї не вийшло зробити щось краще. Вона свій найбільший критик, а це означає, що вам потрібно нагадувати їй, як вона чудова. Риби намагаються помічати за собою, коли їх долає жалість до себе, але іноді їм необхідно просто погасити світло і послухати пісні Аланіс Моріссетт.

7. Вона може загубитися у власних фантазіях.

В чому це виражається? Вона виглядає неприступною. Тому народжена під цим знаком дівчина або жінка здається людям дивакуватою, поки вони не пізнають її ближче. Про Риб таке говорять дуже часто, але в цьому немає ні слова правди. Зовні вони можуть виглядати непривабливо, але якщо заглянути їм всередину, то під маскою ховається добра і чуйна душа. Відволікаючи Рибу від її фантазій, ви тим самим залучите всю її увагу до себе (дивіться пункт 4.)

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector