8 фактів про жіночу красу, які помічають та не помічають чоловіки

Жінки завжди нервуються щодо своєї зовнішності, нова зморшка, целюліт чи розтяжки, все це викликає хвилю паніки та переживання щодо того, що все це може налякати чоловіка. Насправді, чоловіки помічають далеко не все й для того, аби ви могли трішки розслабитися, ми підготували для вас цілий список. 

Чого чоловіки не помічають?

Целюліт та невеличкий животик

Якщо ви не схожі на Колобка, чи Свинку Пеппу, чоловік буде вами захоплюватися та боготворити. Насправді, вони не помічають ні целюліту, ні невеличкого животика. Не варто прикриватися на пляжі рушниками, для чоловіків ви просто ідеальні!

Неідеальні груди

Жіночі груди для чоловіків дуже важлива частина жінки, але їх форма не грає великої ролі. Головне, аби вони просто були і більше нічого не потрібно. Чоловіки зізнаються, що навіть після годування двох дітей, груди їх дружин такі ж ідеальні у їх очах, як були раніше. 

Посічене волосся

Доволі часто жінки дуже турбуються через посічені кінчики волосся, але маю визнати, ні один з наших чоловіків-друзів не знає, що таке посічені кінчики та як вони виглядають. Звичайно, є різні чоловіки, але здебільшого, ця проблема їм невідома, тому вони навіть не звертають на це уваги.

Волосся у зоні бікіні

Дівчата погодяться, що для нас це справжня проблема, адже у підготовці до побачення, особливу увагу ми звертаємо саме на це місце. А скільки жаху викликає думка про те, що інтим може статися тоді, коли ми геть до цього не готові? Насправді ж, чоловіки ставляться до цього цілком нормально. Вони ж часом теж запускають бороду. Комусь подобається, комусь не дуже, але всі говорять про те, що цукерка завжди цікавіша за обгортку. 

Але це не означає, що можна запускати справжній ліс у трусах!

Що чоловіки помічають?

Ненатуральний колір шкіри

Чоловіки не в захваті від дівчат, які палять свою шкіру у солярії, або за допомогою самозасмаги. Також, їм не подобаються дівчата, які будь-якими методами намагаються вибілити свою шкіру. Якщо говорити відверто, чоловіки цінують натуральність і якщо ви смугла від природи – це цілком нормально, а ось сліди різних хімічних та фізичних чинників вони помічають одразу.

Губи-подушки

Якщо ви вважаєте, що ін’єкція гіалуронової кислоти у губи перетворить вас на Анджеліну Джолі й всі будуть захоплюватися вашою красою – це не так. Не дивлячись на те, що в Інстаграм зараз справжній культ косметичних ін’єкцій, чоловіки все ж цінують унікальність та природну красу. 

Заморожене обличчя

Чоловіки просто ненавидять, коли жінки починають забирати зморшки та інші мімічні зміни на обличчі за допомогою ботоксу. Їм потім важко зрозуміти ваші емоції, адже обличчя завжди виглядає однаково. Їм у звичайній ситуації важко нас зрозуміти, а тут ви ще й всі зморшки заховали! Він полюбив вас за цю міміку, для чого все це руйнувати?

Шрами

Чоловіки одразу помічають шрами на тілі жінки, але це не означає, що вони їх лякають. Навпаки, чоловіки навіть захоплюються жінками, які не бояться демонструвати свої шрами та цілком нормально до цього ставляться. Ви маєте розуміти, що ці відмітки на шкірі є важливою частиною вашого життя і соромитися цього не варто.

Чим би ви доповнили ці списки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector