8 недоліків зовнішності, які в 2022 році стали трендами

Сучасні тренди стилю і краси змінюються зі швидкістю світла. Те, що ще вчора вважалося моветоном, вже сьогодні приміряють на себе найпопулярніші зірки Голлівуду і найуспішніші моделі всесвітньо відомих брендів. 

Редактори “Цікаво про” підготували для Вас підбірку 9 особливостей зовнішності, які таки знайшли своє місце під сонцем у світі жіночої моди. 

Неслухняні і густі брови

Тренд вищипувати тоненьку ниточку над своїми очима залишився в далекому минулому. Зараз актуальним залишаються максимально природні брови. 

Відрослі корені

От дивина! Раніше вони вважалися основною ознакою недоглянутості, а зараз це дуже модний акцент вашого образу, який стилісти рекомендують максимально виділяти. 

Відсутність манікюру

Акуратно підстрижені нігті покриті прозорим лаком – ідеальний варіант для тих, хто вже втомився від гель-лаку. Звісно, є й такі, які досі є відданими прихильниками кольорових нігтиків, але з кожним місяцем їх все менше і менше. 

“Ні!” тональному крему

Здорова, але неідеальна шкіра — основний тренд 2022 року. Прищі та іншого роду нерівності – нормальна реакція нашого організму на стрес, бактерії чи будь-що інше. То чому ж тоді ми повинні цього соромитися?!

Довгий і густий чубчик

Скажете, що ера 2000-их вже давно минула? А от і ні! Чубчик знову популярний! Треба тільки на нього наважитися… 

Натуральний колір волосся

Перукарі і стилісти наполегливо радять цінувати те, чим нас Бог наділив. Тому багато жінок намагаються повернутися до свого природного кольору волосся, а навіть якщо й наважуються на фарбування, то обирають лише трохи інший відтінок, але колір не чіпають.

Кругленьке обличчя

Свого часу всі жінки намагалися досягти ефекту “модельного обличчя”. Для цього використовували різні засоби для контурингу. У 2022 році все змінилося. Тепер ознакою молодої і здорової шкіри є округлене пухленьке личко. 

Синці під очима

Хоч це і дуже неочікувано, але ефект втомлених очей зараз дуже популярний. Зірки спеціально обирають темні тіні, які наносять просто на нижню повіку для того, щоб бути в тренді. 

Які модні тренди Вас здивували?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector