8 способів перетворити погану карму в хорошу

За словами езотериків, виправити свою карму можна, але для цього потрібно попрацювати над собою і почати змінюватися на краще.

Численні нещастя, що звалилися на голову людини, ми звично називаємо «поганою кармою», маючи на увазі під цим нещасливу долю. Однак це далеко не так! Поняття карми багатогранніше. Це не визначено долею, від якої нікуди не дітися, а результат наших думок і вчинків, а заодно і кармічний досвід, накопичений поколіннями наших предків.

Тому, якщо ваше життя раптом почало нагадувати трилер, якщо земля почала йти з-під ніг, потрібно стійко прийняти цей виклик і почати очищати свою карму, скидаючи негативний кармічний вантаж. Але як це зробити?

За словами езотериків, виправити свою карму можна, але для цього потрібно попрацювати над собою і почати змінюватися на краще. Коли людина стає добрішою і кращою, коли починає віддавати більше, ніж отримує, вона відправляє в космос правильний посил, який потім повертається до неї у вигляді позитивної енергії.

8 способів перетворити погану карму в хорошу

1. Попросіть вибачення у всіх, кого скривдили

Протягом життя ми стикаємося з різними людьми, і далеко не з усіма ми добродушні і доброзичливі. Часом в сварках і суперечках ми цілеспрямовано або ненавмисно говоримо образливі слова або робимо вчинки, які ображають інших людей. Такі конфлікти і непорозуміння лягають важким тягарем на карму, заважаючи нам повною мірою відчувати себе щасливими людьми.

Щоб позбутися від негативу і зі спокійною душею рухатися далі, знайдіть в собі сили і попросіть вибачення перед людиною, яку образили. Нехай це був дріб’язковий конфлікт, можливо, опонент навіть не пам’ятає про сварку і зовсім не ображається на вас, але якщо у вашій душі ця безстороння розмова засіла гострою скалкою, попросіть за неї вибачення. Навіть якщо подальші шляхи з цією людиною розійдуться, ви очистите свою душу, щоб вона вийшла для позитивної енергії.

2. Завжди говоріть правду

Життя показує, що обманюючи інших людей, ми не стаємо більш щасливим. Можливо, в короткостроковій перспективі і отримуємо деякі блага, проте вони не приносять бажаного щастя, а незабаром і зовсім перетворюються в пил. Ми ж, за свої діяння, отримаємо славу людей брехливих, яким не можна довіряти і від яких варто триматися якомога далі.

Зіпсувати карму, намагаючись будувати своє життя на брехні і обмані, дуже просто. А ось виправити її неймовірно важко. Тому, чим раніше ви усвідомлюєте, що, правда – найкращий спосіб жити в злагоді з цим світом, зберегти друзів і гармонію в душі, тим щасливішим буде ваше життя і чистіша карма.

3. Даруйте свою любов навколишнім

Людині, яка все своє життя наживалася на інших, дана порада навряд чи допоможе, адже вона просто не зрозуміє її сенсу. Але якщо ви завжди прагнули жити по совісті, вам під силу зробити ще один крок назустріч цьому світу.

Почніть дарувати людям радість! Робіть для них що-небудь хороше, допомагайте, нехай навіть в дрібницях, викликайте у них посмішки, в загальному, робіть все те, за що люди щиро скажуть вам спасибі! При цьому не намагайтеся отримати більше, ніж віддаєте. Незабаром ви зрозумієте, що дарувати радість навколишнім людям і отримувати у відповідь подяку – справжнє щастя! До слова, таке ставлення до життя є одним з кращих способів поліпшення власної карми.

4. Живіть осмислено, ставлячи перед собою цілі

Щоб постійно покращувати власну карму необхідно жити осмислено, з користю для себе, своєї сім’ї і навколишніх людей. Щоб домогтися цього, необхідно ставити перед собою конкретні цілі і рухатися їм назустріч. Нехай спочатку це будуть прості цілі, домогтися яких нескладно. Поступово ви почнете підвищувати ставки, а ваші плани стануть більш глобальними.

Найдивовижніше те, що просуваючись до своєї мети, ви будете заряджатися позитивним, творчою енергією, яка буде допомагати вам йти вперед і не дозволить опустити руки у важких ситуаціях. А поганої карми у людей, що живуть заради благих ідей, апріорі бути не може.

5. Майте терпіння

Ми звикли отримувати миттєві винагороди за свою працю. А ось чекати і терпіти може далеко не кожен. Однак розвиваючи в собі ці якості, ви зробите крок на новий рівень розвитку, а значить, очистите карму. Тому, не чекайте, що на блюдечку з блакитною облямівкою вам принесуть всі блага світу. Самі домагайтеся цих благ, при цьому наберіться терпіння, старанно працюйте і ніколи не втрачайте духу. У всіх ситуаціях зберігайте спокій і гарний настрій. Все це дозволить вам очистити карму, а значить стати ще кращими.

6. Вчіться спокою і умиротворення

На тернистому шляху саморозвитку і очищення карми вас чекає чимало труднощів і перешкод. Не дивно, що доклавши певних зусиль до досягнення мети ви будете зриватися, дратуватися, нервувати і боятися зробити наступний крок. Це цілком нормальні реакції організму, яких не варто боятися. Важливо не опускати руки і не повертати назад. Для цього вам буде потрібно навчитися спокою і умиротворення.

Мабуть, кожен з нас чув про буддійських ченців, які живуть в гармонії з навколишнім світом тому, що вміють розслаблятися і досягати умиротворення. Ви також можете працювати над своїм розумом за допомогою медитації. Коли навчитеся зосереджуватися на своїх думках, відсікаючи негатив і залишаючи позитив, ви станете генерувати творчу енергію, покращуючи тим самим карму.

7. Дивіться на світ ширше

Щоб зробити своє життя кращим і більш насиченим, потрібно навчитися дивитися на цей світ іншими очима. Він набагато прекрасніший і різноманітніший, ніж ми собі уявляємо! Залиште звичну метушню, займіться чимось новим, тим, чим раніше ніколи не займалися. Відвідайте нові країни, заведіть нових друзів, прочитайте книги, які ніколи не читали.

Так просто озирніться навколо! Все що нас оточує, неймовірно красиве: і небо і вода, і повітря, і навколишні люди. Навчіться бачити цю красу в кожному зірваному з дерева листочку, в кожній краплі дощу, і ви відчуєте себе частиною цього багатогранного світу. Як тільки вас торкнеться це розуміння, ви станете трішки щасливішими.

8. Думайте позитивно

Ніколи не втрачайте духу! Щоб не відбувалося з вами, які б життєві перипетії та колізії не торкнулися вас, завжди вірте в краще і навіть близько не допускайте негативного результату. Коли ви здаєтеся, коли починаєте сумніватися в собі і допускати негативні думки, запускається закон тяжіння, один із законів карми. Ви починаєте притягувати до себе негатив.

Навпаки, якщо ви вірите в себе, і не втрачаєте надії, якщо навіть у важкій ситуації ви зберігаєте позитивний настрій, сам космос допомагає вам долати перешкоди і перемагати в безнадійних ситуаціях. В цьому випадку діє закон тяжіння позитивної енергії.

Висновок

Не намагаючись змінюватися і робити себе кращими, ви накопичуєте негативну енергію, яка поступово знижуватиме ваш життєвий тонус і притягуватиме до вас негатив. Але якщо ви полюбите цей світ і навколишніх людей, якщо ви станете добрішими і терплячими, якщо почнете мислити позитивно і наполегливо йти до своєї мети – ви очистите свою карму, і далі будете рухатися тільки в позитивному руслі!

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector