9 чоловіків відверто розповіли, що змушує їх НІКОЛИ не зраджувати

Ми часто замислюємося над причинами, які штовхають чоловіків на зраду. Проте інколи варто оцінити ситуацію з іншої сторони і задуматися над тим, що ж спонукає їх залишатися вірними. З власного досвіду вони розповіли про таке:

1. Виховання

“Батьки з дитинства навчили мене нести відповідальність за своїх близьких. Тому зрада для мене виключена. А ще мій тато працював адвокатом з сімейних питань. Я бачив вдосталь сцен розлучень, тому заприсягся перед самим собою, що не потраплю в подібну ситуацію”. 

2. Любов і розуміння з боку жінки

“Взаєморозуміння в особистих стосунках для мене на першому місці. Мені важливо, щоб мене приймали зі всіма моїми недоліками і не намагалися змінити. Постійні докори та критику я не готовий терпіти, навіть якщо в інтимному плані все чудово”. 

3. Зраджувати – це дороге задоволення

“Насправді коханка потребує багато додаткових витрат. Інколи більше, ніж власна дружина. На мій погляд, це не вигідно”.

4. Зайві переживання

“Від самої думки про зраду мене кидає в холодний піт. Я одразу уявляю цей тривожний стан, коли доводиться брехати і намагатися залишатися невпійманим. Також це ризик втратити повагу і довіру своїх друзів, рідних, колег чи навіть знайомих”.

5. Процес не вартий наслідків

“Короткочасне задоволення не вартує того, що доведеться пережити потім. Звичайно, ти можеш приємно провести час, але згодом на тебе чекає багато неприємних наслідків, сварок, образ та почуття провини”.

6. Краще приділити дружині більше уваги

“Навіщо мені чужі жінки, якщо я зробив вибір? Моя дама заслуговує всього найкращого, тому я готовий старатися лише для неї”.

7. Ніхто інший не потрібен

“На мою думку, вірність буває різною. Хтось задивляється на інших жінок, але стримує свої пориви. Інші, як і я, не бачать більше нікого, окрім єдиної коханої. Думаю, що правильно віддаватися повністю лише одній людині”.

8. Це принизливий вчинок

“Я занадто сильно поважаю себе, щоб зраджувати власному вибору. Зрештою, як я буду почуватися, якщо одного разу відбудеться зустріч моєї коханки і дружини? Мені буде соромно навіть підвести очі”.

9. Гра не варта свічок

“Я вважаю, що інтимні стосунки з пересічною людиною не вартують того, щоб робити боляче своїй коханій дружині. Адже вона також може бути різною і приносити не менше задоволення. Варто лише знайти правильний підхід”.

А як ви ставитеся до зради?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector