9 документальних фільмів-шедеврів, які вражають до глибини душі

Ця чудова підбірка документальних фільмів допоможе вам поглянути на світ зовсім іншими очима. Ви краще пізнаєте нашу планету, а також поведінку людей. Обов’язково перегляньте ці фільми та мінісеріал. Задоволення ми вам гарантуємо!

Мінісеріал «Наша планета» /  Our Planet (2019)

Кожна серія розповість вам про життєдіяльність окремої частини живої природи. Тут ви побачите і ліс, і джунглі, навіть льодовики! Цей мінісеріал дає розуміння того, що все у цьому світі пов’язане між собою. Всі події відбуваються не просто так. Людина сама руйнує природу, але не усвідомлює, що без неї вона просто не зможе вижити. 

Серіал «Невідома планета Земля» / One Strange Rock (2018)

Якщо вас цікавлять таємниці нашої планети, то цей серіал може дати відповіді на більшість ваших запитань. Він розкриває таємниці роботи вчених та пояснює чому людина може полетіти в космос, а ось дослідити глибини Маріанської западини досі не вдалося. Якщо вас цікавить сучасна наука, вам точно варто подивитися цей серіал.

«Самсара» / Samsara (2011)

Фільм “Самсара” – це можливість відвідати 25 країн на 5 континентах всього за декілька годин. Цей час дає розуміння того, що всі народи та національності надзвичайно різні та цікаві. У перекладі з санскриту слово «самсара» означає «безперервний потік» – народження, життя, смерть, переродження …

«Життя» / One life (2011)

Вся наша планета та живі істоти еволюціювали та еволюціонують вже протягом 5 мільярдів років. Фільм розповідає про всі важливі етапи та події, які траплялися у світі живої природи за весь цей час. Стрічка змушує замислитися над тим, що насправді, не дивлячись на всі наші відмінності – є річ, яка всіх нас об’єднує. 

«Океани» / Océans (2009)

Наша планета приблизно на 70 % вкрита водою. Якщо вам цікаво детальніше пізнати цей таємничий підводний світ, то фільм “Океани” якнайкраще справиться з цією місією. Чарівний та надзвичайно гарний фільм.

«Дім. Історія подорожі» / Home: History of a Journey (2009)

Планета Земля надзвичайно красива та неймовірна, але ми руйнуємо її своєю діяльністю та бездумними вчинками. Фільми розплющить вам очі та покаже, що всі ми сильно травмуємо планету та навіть не думаємо про наслідки. Стрічка показує реальну картину екологічного стану й повірте, це лякає.

«Подорож на край Всесвіту» / Journey to the Edge of the Universe (2008)

Цей фільм розповість вам про те, як виникла Земля, звідки з’являються зірки і чи є життя за межами атмосфери. Надзвичайно гарний та цікавий фільм, який захоплює з перших секунд. Гарантуємо, фільм розкаже про Всесвіт такі факти, які ви ще точно не знали.

Мінісеріал «Сторіччя особистості» / The Century of the Self (2002)

Всім відомий психоаналітик Зигмунд Фрейд завжди просував свою теорію того, що людиною керує лише сексуальне бажання та агресія. Звичайно, все це ховається на підсвідомому рівні й ми не завжди можемо зрозуміти себе та свої вчинки. Фільм розповість, що може трапитися, якщо ми втратимо контроль та як правителі використовували цю теорію, щоб керувати людьми.

«Барака» / Baraka (1992)

Фільм покаже вам 24 різних країни: цивілізація та найвіддаленіші куточки нашого світу. Яскравий контраст та порівняння різних культур, бажань, думок та рівня життя. Мимоволі замислюєшся над тим, що наш світ надзвичайно колоритний та цікавий. З перської «барака» означає «блаженство» й кожен розуміє його по-своєму.

Які ще документальні фільми ви можете порекомендувати? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector