9 почуттів, які дає тобі інтуїція, коли цей чоловік не для тебе

Отже …

Звичайно, на початку стосунків з новою людиною почуття можуть бути дуже сумбурними і незрозумілими. Тому важливо вміти до них прислухатися і щось в них тямити, адже внутрішній голос часто намагається докричатися до нас, подаючи знаки, аж до фізичних, що ми вибрали неправильну людину.

Отже …

1. Фізичні симптоми.

Легке запаморочення і метелики в животі — це одне. А жахливий дискомфорт і тремтіння в тілі — зовсім інше. Втім, у кожної людини свої ознаки, і ви маєте відчути свої, коли все не так, як мало б бути.

2. Вам ніяково знайомити його зі своїми близькими.

Одна справа, коли у вас дуже консервативні батьки, а він — якийсь неформал. Але інше, коли ви ховаєте його навіть від своїх близьких подруг, тому що боїтеся, що вони скажуть вам правду, яку ви не хочете чути.

3. Вам ніяково бути з ним посеред людей.

Вас щось бентежить в ньому, його зовнішності, або ви боїтеся, що він зробить те, що змусить вас соромитися його. Ви не вважаєте його досить гідним, щоб бути з ним поруч на очах у всіх.

4. Ви постійно захищаєтеся.

Він постійно ставить під сумнів все те, що ви говорите, він недооцінює вас, і ви відчуваєте, що маєте йому щось доводити.

5. Ви постійно стаєте винною.

Він вміє повернути ситуацію так, ніби це завжди ваша вина. Не подобається його поведінка? Це тому, що ви занадто прискіплива чи берете все близько до серця. І незабаром ви самі починаєте в це вірити. Він маніпулює вами.

6. Ви відчуваєте себе гіршою за нього.

І, можливо, це результат його поведінки. Правильна людина має додавати вам впевненості в собі, нагадувати вам, що цінує вас такою, яка ви є.

7. Ви ревнуєте його до кожної жінки в його житті.

Може, проблема в вас, а, може, в тому, що він дійсно занадто грайливо спілкується зі сторонніми жінками, але ревнощі в будь-якому випадку ніколи ні до чого хорошого не призводили.

8. Він вас дратує.

Може, те, які він жорстко відстоює свою політичну партію. А, може, те, як голосно плямкає. А, може, просто однією своєю присутністю він виводить вас із себе.

9. Ви змінилися в гірший бік.

При всіх вищеописаних відчуттях хто б не змінився в гірший бік? З правильним чоловіком ви маєте розквітати, більше посміхатися, а не зриватися на всіх, намагаючись зрозуміти, що з вами відбувається. А ви просто з не тією людиною.

А ви довіряєте інтуїції?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector