9 речей, які чоловіки хочуть від жінок, але ніколи не попросять

Ця стаття для всіх тих жінок, яким важко зрозуміти, що ж в головах у їх чоловіків.

Чоловіки часто мовчать про свої почуття, тому що така у них природа. Вони, як правило, очікують певні речі від своїх дівчат і не хочуть просити про це, тому що їм здається, що це досить очевидно.

  1. Вони хочуть поваги

Всі чоловіки хочуть поваги від своїх партнерів, і я не виняток. Я вважаю себе щасливчиком, тому що мені ніколи не доводилося просити про це. Дуже сумно, коли вам дійсно потрібно просити свою другу половинку про повагу. Що це означає – поважати чоловіка? Це дуже просто. Чоловікам потрібно визнання. Визнання їх успіхів, їх хороших вчинків і старань. Дозвольте мені навести себе в приклад, я домігся успіху в житті завдяки підтримці людей, завдяки прийняттю і почуттю кохання, яке я отримую, попри мої рішення, у мене завжди будуть люди, які пишатимуться моїми досягненнями.

Моя дівчина – подарунок долі, тому що вона поважає мене за те, хто я, і не було ще такого дня, щоб вона мене не підтримала. Перед моїми друзями вона поважає мене ще більше. Для мене надзвичайно багато значить, що любов мого життя дійсно поважає мене за те, який я. Це не так вже й важко, дами. Будьте причиною його посмішки.

  1. Щире захоплення

Захоплення і повага насправді йдуть пліч-о-пліч. Вашому чоловікові не потрібно від вас нічого більшого, ніж ваше захоплення всім, що він для вас обох робить. Суть тут в «ЦЬОМУ» захопленні, його не можна симулювати. Хлопці дуже легко відчувають фальшиве захоплення і можуть вам сказати, щоб ви перестали симулювати, а можуть і промовчати. Просто будьте щирими, захоплюйтеся всім, що він робить, всією тією важкою роботою, яку він робить заради вас двох, і він буде щасливий, як ніколи. Повірте мені, це працює. Вона захоплюється тим, який я, і я, і собі, роблю те ж саме, ніякого фальшивого захоплення. Не так вже й складно досягти повного щастя.

  1. Ваша присутність

Присутність – основа всього, більшість чоловіків просто чекають, що ви будете поряд і не вважають, що про це потрібно просити (я в цьому випадку думаю так само). Коли у мене відбувається щось важливе, наприклад, запуск великого бізнес-проекту або значна подія, я завжди хочу, щоб вона була поруч, і це повинно відбуватися само собою, тому я ніколи не прошу її, але вона все одно приходить. Така присутність дуже важлива. Якщо вам потрібно просити свою дівчину бути з вами, коли це важливо для вас, ви забираєте з цього всю чистоту, вона ПОВИННА бути там за своєю ініціативою.

  1. Заохочення

Всі чоловіки хочуть і люблять заохочення. Я буду зараз говорити про себе, для мене немає нічого більш підбадьорливого, ніж її підтримка і те, як вона заохочує мене продовжувати тягнутися до кращого. Кажуть, що за кожним успішним чоловіком стоїть жінка, це правда й у мене саме так. Я важко працюю, тому що вона заохочує мене ніколи не переставати вірити в себе, вона допомагає мені усвідомити мої сильні сторони і побороти слабкості. Дами, вірте у свого чоловіка, заохочуйте і підтримуйте його всіма своїми силами, це приведе вас до кращих відносин.

  1. Справжня вдячність

Чоловіки обожнюють подяку, коли вона щира. Це також не дуже складно, все що потрібно – це подякувати йому або посміхнутися, коли він щось для вас робить, коли він усіма силами намагається зробити вас щасливою, коли він дуже старається, щоб ви посміхалися. Подяка за найменші жести – те, що може зробити його дійсно щасливим за його дій. Коли людей не цінують, вони поступово перестають старатися, тому що відчувають порожнечу всередині. Не дозволяйте, щоб це сталося з ним і цінуйте все, що він для вас робить. Ви помітите, що він робитиме для вас ще більше, коли побачить, що ви цінуєте його зусилля, тому що я роблю те ж саме.

  1. Його «час з пацанами»

Хлопці не просять про особистий простір, тому що в цьому немає нічого надзвичайного або незвичайного. Якщо ваш хлопець тусується з друзями, ви повинні розуміти, що через це він не любить вас менше. У всіх хлопців є кодекс, мої друзі підтримують мої відносини, тому що моя дівчина поводиться з ними з усіма дуже круто, коли я тусуюсь з моїми пацанами, вона ніколи не перепитує. Така незалежність також створює цілий новий шар довіри, який не так просто розвинути, це говорить хлопцю, що його дівчина / дружина довіряє йому без сумнівів. Дайте йому його «час з пацанами», дами.

  1. Ваша безмежна підтримка

Без її підтримки мене б тут не було, я був би лікарем (я ненавидів ним бути) і проживав би нудне середньостатистичне життя. Я не міг би опинитися тут без її безмежної підтримки, і мені жодного разу не доводилося просити про це, вона завжди знає, що сказати і зробити, щоб я відчув себе всемогутнім. Така підтримка, безкорислива підтримка, неймовірно важлива для самооцінки будь-якого чоловіка.

Мені дуже не вистачало впевненості в собі, і сьогодні люди ставлять мене в приклад завдяки тому, що вона зі мною зробила. А тепер уявіть, що це говорить ваш хлопець, хіба ви не щасливі від того, що він так про вас говорить? Що він дякує вам за всі свої успіхи? Він буде, якщо ви надасте йому справжню і безмежну підтримку.

  1. Визнання

Чоловіки зазвичай виконують кілька ролей в житті і дуже важливо, щоб ви визнавали все що він робить і намагається зробити. Вони сини, брати, чоловіки, батьки, так багато різних ролей, і їх дуже рідко за це визнають. Я визнаю мою дівчину за кожну роль в її житті, і вона робить те ж для мене. Дами, визнайте вашого чоловіка, якщо хочете, щоб він робив те ж саме.

  1. Бажання

Чоловіки люблять бути бажаними так само сильно, як і жінки, а може і більше, але вони ніколи в житті вам про це не скажуть. Фліртуйте з ним час від часу, відносини без романтики – мертві. Скажіть йому, який він гарний, що ви його обожнюєте, як ви його любите. У чоловіків відразу ж підвищується впевненість у собі, коли вони знають, що так бажані своїми коханими жінками.

Ви знали, що чоловікам необхідні саме ці речі?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector