9 речей, які роблять жінки, не здогадуючись, що чоловіків це відштовхує

«Існує тонка межа між упевненістю і зарозумілістю, яка називається смиренням. Впевненість посміхається. Зарозумілість ухмиляється».

Жінки, як правило, намагаються стежити за своєю зовнішністю ретельніше від чоловіків — вони це роблять як для себе, так і для того, щоб здобути більшу привабливість в очах потенційного обранця.

Але навіть найпривабливіша дівчина може неусвідомлено робити те, що відштовхує представників протилежної статі. Нижче описані 9 таких випадків:

1. Занадто багато макіяжу.

Ми розуміємо, що жінки люблять макіяж, але іноді його буває занадто багато. Чоловіки вважають за краще природну красу, а не ті випадки, коли за шарами фарби справжню людину просто не видно.

2. Недотримання норм гігієни.

Не думаю, що є необхідність детально зупинятися на цьому пункті. Незалежно від статі, ніколи не слід припиняти піклуватися про особисту гігієну. Кому сподобається спілкуватися з людиною, від якої виходить поганий запах?

3. Зарозумілість.

«Існує тонка межа між упевненістю і зарозумілістю, яка називається смиренням. Впевненість посміхається. Зарозумілість ухмиляється».

Звичайно, ви повинні пишатися собою і своїми досягненнями, але, все ж, не варто випинати їх.

Вислухайте те, що хоче сказати вам інша людина. Акцент в розмові тільки на власній особистості може бути розцінений як прояв неповаги. Це, звичайно, відштовхує.

4. Якщо ви не вмієте вести або підтримувати розмову.

Сильна, впевнена в собі жінка, яка вміє підтримувати бесіду, діє на чоловіка магнетично. Перш за все, тому що це є ознакою розвинутого інтелекту.

Крім того, це означає, що ви зацікавлені в співрозмовнику, і він не є марною тратою часу.

5. Ненависть стосовно колишнього.

Образливе ставлення до своїх колишніх партнерів подобається далеко не всім хлопцям.

Подібна поведінка лише означає те, що ви до сих пір залишаєтеся одержимі людиною з минулого. Ви не змогли відпустити її.

Тому якщо ви не хочете, щоб, наприклад, ваше перше побачення закінчилося крахом, просто не зачіпайте цю тему.

6. Драма.

Плітки про особисте життя інших людей, незалежно від того, чи є вони вашими друзями або просто людьми, яких ви навряд знаєте, не є ідеальною темою розмови на побаченні. Як і обговорення будь-якої особистої драми.

Просто намагайтеся уникати розмов про «драматичні» ситуації або плітки, тому що навряд чи вам хочеться виглядати королевою драми або людиною, яка любить потеревенити про інших за їх спинами.

Хлопці, як відомо, ненавидять драматичні ситуації, так що така риса виразно стане великим мінусом.

7. Нав’язливість.

Не можна змусити закохатися в себе іншу людину. Найкраще, що ви можете зробити — це не бути занадто нав’язливою.

Не засинайте його повідомленнями після побачення і не дзвоніть занадто часто. Ви можете і повинні підтримувати контакт з ним, але не перестарайтеся.

8. Запальність.

Ми думаємо, ви найменше хочете, щоб потенційний партнер вважав вас людиною, яка злиться без причини і не вміє проявляти повагу.

Постарайтеся зберігати спокій. Якщо ви відчуваєте, що не згодні з будь-якого питання, не гарячкуйте, а обережно вкажіть йому на цей момент.

9. Відсутність доброти і емпатії.

Тут все просто: будьте собою, будьте милою. Не будьте занадто вимогливою — ви ж не хочете здатися грубою?

Будьте ласкаві до нього і до всіх людей навколо. Хлопцям дуже подобається, коли дівчата проявляють доброту — як до них самих, так і до офіціанта або людини, яку випадково зустріли.

А ви помічаєте в собі деякі з цих рис?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: