9 речей, які ти зрозумієш, коли зустрінеш справжнє кохання

Стосунки – це ще одне випробування життя, яке може принести нам і щастя, і біль. Протягом цього часу, ви усвідомите та навчитеся великої кількості речей. Яких саме? Читайте далі. 

Ви рівні

У стосунках головне постійно знаходити рівновагу. Дуже часто буває, що хтось із партнерів працює над стосунками набагато більше, ніж інший. Це призводить до постійних образ. Вони накопичуються й надалі можуть стати причиною розриву. Ви повинні поважати почуття одне одного та працювати на благо ваших стосунків, враховуючи почуття партнера.

Ви не коханці і не кращі друзі. Ви сім’я

Кажуть, що найкращі стосунки починаються з міцної дружби. Можливо, але сприймати свого партнера лише як друга не можна. Ви повинні усвідомлювати, що ви – сім’я і життя без вашого партнера буде вже зовсім іншим. Ви набагато більше, ніж просто друзі та партнери у ліжку. І це варто усвідомити.

Справа не в тому, як багато ви разом смієтеся, а в тому, як багато разом плачете

Коли люди дійсно кохають один одного та довіряють на всі 100 %, вони не бояться показувати свою вразливість та слабкість. Закохані люди завжди знають, що партнер їх підтримає та допоможе у будь-якій ситуації.

Коли у вас виникають «проблеми», ви сприймаєте це не так, ніби щось зіпсувалося між вами, а як якесь внутрішнє незадоволення

Інколи, “ідеальні”, на думку інших, стосунки можуть зруйнуватися за одну мить. А все тому, що один з партнерів просто не хоче миритися з недоліками іншого. Такі люди починають вишукувати негатив та скаржитися. У здорових стосунках, партнери спочатку будуть шукати проблеми в собі, тому що саме вони зазвичай заважають будувати міцний союз.

Спілкування є дуже важливим, але тільки коли воно чесне

Зі своїм партнером потрібно завжди говорити чесно. Не бійтеся обговорювати ваші страхи, переживання, психологічні травми минулого та інші проблеми, які можуть повпливати на ваші стосунки. Якщо ви будете берегти всі образи в собі, надалі це може стати причиною великої сварки та навіть розриву.

Ви не можете змінити партнера, і не потрібно намагатися це робити

Деякі люди вважають, що під час стосунків їм вдасться змінити партнера та “зліпити” з нього свій ідеал. Насправді, такого ніколи не буде. Почнемо з того, що люди не міняються, вони такі, які є і якщо ви покохали партнера, то для чого його змінювати? Можливо проблема не в ньому?

Все буде змінюватися

Стосунки – це наш вибір. Ми обираємо партнера, аби йти по життю разом. В цей момент не варто уявляти себе героєм романтичного фільму. Вам необхідно усвідомити, що цей шлях буде тернистим. Ви будете рости та розвиватись, як і ваш партнер. Ваші стосунки також будуть змінюватися і вам треба бути до цього готовими.

Ваш партнер – не ваша половинка

Кожен з вас – окрема та цілісна особистість. Так, ви можете побудувати щасливе життя один без одного, тому що це закладено природою. Але на цей час, партнер наповнює ваше життя змістом, тому вам так добре разом.

Вас ніщо не може зламати

І це стосується не того романтичного кохання, про яке співають у піснях. Коли ви робите вибір провести решту життя з конкретною людиною, ви повинні впевнитися в тому, що знаєте й приймаєте всі її світлі та темні сторони. Настане час, коли ваш партнер буде проявляти лише негативні якості, але в той момент ви просто усвідомите, що це необхідно перечекати та пережити. Стосунки – це вибір, а не романтика.

Ви вже встигли усвідомити ці речі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector