«А ти чого хотіла? Щоб я тобі квіти все життя дарував? Ти – дружина і мати! Ось і пери, готуй, знай своє місце! Мені господиня потрібна, а не фіфочка з манікюром!»

Одружилися по любові, як я думала, принаймні. Жили на той момент вже п’ять років разом, синові три роки було. Чоловік особливо уважним ніколи, якщо чесно, не був. На руках не носив, квіти не дарував, ну це я списувала на його природну «суворість».

Свою роль дружини і берегині домашнього вогнища я виконувала справно: гладила, прала, готувала на всю сім’ю, ще й чоловікові з собою на роботу. Звичайно, втомлювалася, але куди діватися, думала, всі ж приблизно так живуть, чим я краща.

Почала помічати, що чоловік надає підозріло багато уваги дружині нашого сусіда по дачі. Вони теж молоді, його дружина завжди при манікюрі, зачісці, одягнена по моді, не те, що я. Мені за постійними домашніми справами і чай зайвий раз попити немає коли, так втомлювалася.

І на роботу ходила, і вдома все переробляла, типова «конячка робоча». А вона вся ідеальна, зайвий раз ніколи в город не піде, нічого не приготує для всіх, зате завжди «при параді».

Помітила, що чоловік мій, як що трапиться у них – відразу летить її рятувати. І води накачає, і піч затопить. На їх дачній ділянці він став проводити більше часу, ніж на нашій власній.

Висловила якось йому все, що думаю, коли він замість того, щоб допомагати мені підгортати картоплю, відправився «рятувати» манікюр сусідки.

Висловила все, що думаю. А він відповів на мій подив: «А ти чого хотіла? Щоб я тобі квіти все життя дарував? Ти – дружина і мати! Ось і пери, готуй, знай своє місце! Мені господиня потрібна, а не фіфочка з манікюром!»

Я заперечила, мовляв, їй-то ти охоче допомагаєш! На що отримала: «Залиш мене! Твоє місце на кухні. Я і без тебе розберуся, до кого мені йти, до кого ні. Якщо вирішила характер показати, йди звідси тоді!»

Що я тоді пережила від його слів, це не передати … Адже всі ці роки я і справді була для нього лише прислугою в усьому, а не коханою жінкою.

Зібралася з духом і в той же день з речами і дитиною пішла від нього. Зараз у мене інше життя, працюю, пройшло вже три роки.

З сином він не бачиться, аліменти не платить, нас ніби й немає в його житті. Але я вважаю, що це і на краще, не потрібен моїй дитині такий «тато».

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector