А ви знали, що кішка – це високотехнологічний датчик рівня добробуту

Коти, дуже харизматичні створіння. Своєю поведінкою, вони показують свій настрій та побажання. 

А ще своєю поведінкою вони можуть продемонструвати внутрішню картину сім’ї, де вони живуть. У людей, які люблять життя та є оптимістами коти викликають тільки щирі почуття втіхи та спокою.

Цікаво те, що одні люди можуть пробачити та взагалі не злитися на непослух котика, а інші навіть на метр до себе кішку не підпустять. Скажете, що у кожного свої вподобання? Насправді все набагато складніше.

Коти мають унікальну біоенергетичну систему. Кішка може входити в резонанс з біополем людини, здійснюючи корекцію, підживлення, а іноді й відновлення. Напевно, ви не раз чули про їхні здібності «лікувати» головні болі або знімати стрес.

Кішка – це високотехнологічний датчик рівня добробуту. Якщо у домі все спокійно, то вона поводить себе легко та врівноважено, якщо у домі сварки та непорозуміння – кішка агресивна та неприязна.

Котики – чудові конфліктологи. «Сімейний психотерапевти» завжди пригортаються до людини, яка була скривджена, або ж покарана.

Негативне ставлення до пухнастиків у людей із поганою кармою: в алкоголіків, жінок у яких не склалася особистим життям, дітей, що піддаються насильству. Якщо людина ненавидить усіх кішок без винятку, це означає, що вона не задоволене своїм життям. Не відчуває себе повноцінною.

А ви маєте пухнастика у домі? Які породи котів подобаються найбільше?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector