Батьки запитали сина, чого він такий кислий, чому він похнюпився

Світлана і Антон одружилися відразу після інституту. Батьки не були раді такому раннього шлюбу, мовляв ні до чого хорошого це не призведе. Ні роботи, ні кар’єри, відразу побут і турботи.

Але молоді, як воно зазвичай і буває, дорослих слухати не стали. Незабаром у молодої пари народився син, Світлана сиділа вдома, займалася господарством, а Антон працював. Потихеньку сім’я почала ставати на ноги – купили квартиру, машину, меблі. Іванко, їх синок, в 3 роки пішов у садок і одного разу повернувся звідти був надзвичайно сумним.

Батьки запитали сина, чого він такий кислий, чому він похнюпився ще більше, надув губки і сказав:

– У нас в садку, у всіх є сестричка або братик, а у мене нікого.

До того ж Ваня ще й глибоко зітхнув. Батьки перезирнулися і постаралися приховати посмішку, адже син був спантеличений серйозно і це було помітно.

Далі малюк поскаржився, що більше йому звичайно хотілося б сестру, тому що з братом доведеться ділитися машинками, а вони йому й самому вони подобаються. На вечірній «нараді» сім’я вирішила, що можна було б подумати і над другою дитиною і взялися за виконання цього рішення.

Вагітності довго чекати не довелося і вже через 2 місяці батьки Ваню поспішили потішити, що скоро у нього народиться сестра або брат. Ваня гордий ходив в садок, адже у нього теж скоро буде сестра або брат. Світлана не любить поліклінік, а тому що в першу вагітність, що в другу до гінеколога не поспішала.

– Чого поспішати, якщо почуваєш себе чудово? Встигну ще на облік стати, – міркувала дівчина.

На 3 місяці вагітності Світлана помітила, що живіт росте швидше звичайного, за розміром такий, як на 6 місяці минулої вагітності.

Вона це списала на те, що живіт швидше розтягується. Ще через місяць Світлана забила тривогу і пішла на УЗД. Напевно навіть не варто описувати стан шоку дівчини, коли їй сказали, що в животі у неї розвивається 3 чудових малюки, імовірно – всі дівчатка.

Світлана ще 3 дні не знала, як сказати про це чоловікові. Вона сама не могла усвідомити до кінця таку новину. Але потім все ж таки наважилася, що буде, те буде. Чоловік був шокований. Він рази 3 перепитав «а чи не могло УЗД помилитися?».

– Могло, думаєш у нас їх так не 3, а 5? – з посмішкою відповіла дівчина.

Уже на 8 місяці у Світлани почалися перейми. Всі 3 дівчат народилися здоровенькими і невеликими.

Коли чоловік приїхав забирати дружину з дітьми з пологового будинку, він взяв з собою друзів. 3 дитини – це вам не жарти. Друзі спочатку подумали, що їх друг жартує, але потім нервово сміялися і жартував над другом. 

Допомогти дітям приїхали мами. Так і живуть разом. Продали всі квартири і купили великий будинок.

Ваня ж тепер ходить в садок особливо гордий, адже тепер найкрутіший, у всіх по 1-2 брату чи сестри, а у нього цілих 3. Ох, діти! Іноді як загадають бажання, хоч стій, хоч падай.

А ваші старші діти хочуть маленьких братика або сестричку?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector