Без дружини Олексій прожив п’ять років. Він ні з ким не зустрічався весь цей час. Хоча був красивим і забезпеченим чоловіком. Жінки ходили натовпами, в надії втішити самотнього чоловіка

Жила-була пара. Вони дружили з дитячого садка. І колись дали клятву любити один одного вічно. Хлопчика звали Олексій, дівчинку – Ірина.

Він був лідером по життю, вона – феєю, домашньою дівчинкою, зі світлою хмаркою волосся. У школі сиділи за однією партою, вступили в один інститут. Заради неї він завжди стримував свій бурхливий характер  Одружилися.

Олексій навчився заробляти гроші. Ірина завжди отримувала все, що хотіла. Напевно, вони жили б довго і щасливо. Але … Казки не сталося.

Іра захворіла і нічого не могло її врятувати. Хоча чоловік готовий був заплатити, і платив, великі гроші. Після втрати дружини Олексій просто збожеволів …Як потім говорили його друзі:

– Краще б дав волю емоціям. Можливо, видерся б потім. Але він жив, як раніше. З сухими і абсолютно порожніми очима. Таке враження, що з Ірою пішов він сам. А залишилася оболонка. Інша людина.

Без дружини Олексій прожив п’ять років. Він ні з ким не зустрічався весь цей час. Хоча був красивим і забезпеченим чоловіком. Жінки ходили натовпами, в надії втішити самотнього чоловіка. Але марно, ніякої реакції. Навіть погляду в сторону прекрасної статі.

Тому всі здивувалися, дізнавшись про те, що у Олексія з’явилася дама серця. Ще більше потрясіння очікувало, коли, нарешті, побачили ту саму пасію. Вона виявилася … точною копією першої дружини. Просто двійник. Вражені друзі дар мови втратили. Їм здавалося, що Ірина воскресла.

А потім почалися дивні речі. Від природи та сама дівчина Аня була брюнеткою. Але Олексій зажадав, щоб вона носила перуку його Ірини. Та купила її, коли волосся почало випадати.

Також чоловік змусив дівчину схуднути на 15 кілограмів. Оскільки в коштах його колишня дружина була не обмежена, то шафи ломилися від одягу. Так ось, вона перейшла у спадок новій подрузі.

Олексій змушував її носити речі Ірини. Дальше – більше. Називати Аню він теж став … Іриною. І навіть зажадав, щоб вона в паспорті ім’я поміняла.

Ще Ірина любила малювати. І валятися на підлозі на пухнастому килимі з улюбленим котом і тарілкою з бутербродами. Аня малювати не вміла. Але довелося навчитися. Також, як і їсти на підлозі.

Кіт її терпіти не міг і тікав. Чоловік, ясна річ, бачив в ній лише копію коханої своєї Ірини. Навколишні крутили пальців біля скроні: мовляв, чого тільки заради грошей не доводиться терпіти?

І вони мали рацію. Оскільки Аня з багатодітної сім’ї. І понад усе на світі мріяла про чоловіка з великим гаманцем. Її мрія збулася в найкоротші терміни. Завдяки дивовижній схожості.  

Всім вона каже, що щаслива. Дуже. Тому що не працює, живе собі на втіху.

– Ну а що? Тягти лямку вічно? Сидіти з нікчемним своїм ровесником? В обіймах з кредитами, іпотеками, перспективами злиденної старості та відмови у всьому? Та, будь ласка, одягну я і перуку, і речі ці. Ім’я змінила, подумаєш. Їм ці бутерброди на підлозі, малюнки малюю. Це дурниця все. У нас чесні відносини. І Олексій мій щасливий квиток. Без нього б я копійки рахувала. І жила б, як всі. У нас з ним складений офіційний папір. Не буду розкривати подробиці. Що повинна робити я, що він, – зазначає Аня-Ірина.

Найкращий друг Олексія Слава вважає, що йому такий фахівець потрібен. Правда, мовчить про це. Але не втрачає надії коли-небудь цю зустріч влаштувати. І повернути Олексія до нормального життя, без важких спогадів і двійника дружини.

– Люди при подібному по-різному поводяться. Олексія переклинило просто на Ірці. Ось зустрів цю Аню і почав чудити. Знайома у нас після того, як чоловіка не стало, вдає, що він живий. Розмовляє з ним. Зберігає його речі. В кімнаті все, як було при ньому. Їй так легше. Думаю, це просто захисна реакція організму. Щоб не збожеволіти. Є ті, хто попереживав, та заново вперед рухається. А для інших це удар. І вони не можуть його пережити. Ось і намагаються по-своєму розрулити. Страшно, звичайно. Не дай Бог нікому такого, – розповів Слава.

Інші знайомі Олексія вважають, що він через багатство божеволіє. Гроші є – ось і розважається. А дівчина підіграє. Не знаю. Складно все. Але я чомусь вважаю, що чоловік від горя дійсно шукає другу Ірину …

Хто знає, можливо, потім він зустріне ще свою любов? Дуже б хотілося побажати йлму цього!

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector