Без відбитків: Бангладешська сім’я має великі проблеми через відсутність відбитків пальців

Для більшості людей у світі, відбиток пальця служить унікальним засобом ідентифікації просто тому, що у кожної людини свій відбиток. А тепер уявіть, з якою кількістю проблем доводиться стикатися цій сім’ї, у членів якої їх просто немає!

Через рідкісну генетичну мутацію під назвою адерматогліфія, яка вражає лише невелику кількість людей, 22-річний Апу Саркер та інші чоловіки у його родині мають гладкі подушечки пальців без унікальних ліній, які є у більшості з нас.

Принаймні, чотири покоління Сім’ї Апу страждають на це захворювання. І якщо його дідусь не відчував через це ніякого дискомфорту, то сам Апу і його батько Амаль постійно стикаються з різними проблемами, які виникають через цю особливість. 

У Бангладеш і майже скрізь у світі надання відбитків пальців є обов’язковою умовою для отримання національних посвідчень особи, водійських прав і паспортів. Амаль, звичайно, мав проблеми з отриманням цих трьох документів. Зрештою, йому видали посвідчення особи зі штампом “без відбитка пальця”, щоб він міг використовувати його при голосуванні.

Паспорт йому також видали після того, як він надав медичну довідку. Хоч він ним поки не скористався, оскільки є ризик виникнення проблем в аеропорту. А ось водійські права він поки так і не отримав, попри те, що склав іспит і сплатив за нього мито.

Амаль розповідає, що він завжди носить з собою документи, що підтверджують оплату, але поліція все одно його оштрафувала. Він намагався розповісти свою історію і навіть демонстрував свої руки, але це не допомогло.

Молодший брат Апу, Ану, також має це захворювання.

Що стосується покупки сім-карт, Апу сказав, що чоловіки в сім’ї були змушені користуватися сім-картою матері, оскільки самостійно придбати їх вони так і не змогли.

Коли я прийшов купувати сім-карту, то просто збив їх з пантелику. Їх система зависала кожен раз, коли я торкався сенсора.

Дерматолог діагностував у сім’ї Саркерів вроджену долонно-підошовну кератодермію. Професор Петер Ітін, Швейцарський дерматолог, вважав, що це захворювання могло перерости у вторинну адерматогліфію. Це різновид хвороби, яка супроводжується зменшенням потовиділення рук і ніг, а також сухістю шкіри. Саркери підтвердили ці симптоми.

Ви колись чули про таку хворобу? Як вважаєте, вона могла б вплинути на якість Вашого життя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector