Більше я не дарувала жодних подарунків синові і його дружині

Звичайно, що не всім невісткам можуть подобатися подарунки, які дарує свекруха. Інколи різниця в віці грає важливу роль. Більшість невісток просто стараються не показувати своє невдоволення і спокійно приймають презенти свекрухи.

Однак не обійтися і без тих жінок, які люблять всіляко критикувати подарунки від свекрухи. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про Світлану Ігорівну, яка зіткнулася з дуже подібною ситуацією. Жінка завжди намагалася підібрати все найкраще для своєї невістки Вероніки. Але дружина сина виявилася дуже егоїстична та примхлива.

«Відтоді, як мій син та донечка знайшли собі другі половинки, я стараюся робити їм різноманітні подарунки. Назбиралося досить багато приводів: заручини, весілля, новосілля, день народження, іменини…

Я завжди підбирала для їх сімей щось практичне. Гадаю, що справлялася я з цим досить добре. Дочка і її чоловік завжди щиро раділи моїм подарункам. Але, невістка ніколи не звертала уваги на мої численні сюрпризи.

Вероніка ніколи мені прямо нічого не говорила, але я ж бачила, що їй все не подобається. Сервіз, який я їм подарувала на весілля, невістка поставили десь в шафу, постільна білизна досі лежить нерозпакована. І так трапляється практично зі всім, що я їм подарувала.

Але мій терпець одного разу остаточно увірвався. Коли моя невістка народила синочка, я вирішила подарувати їм ще один невеличкий подарунок. Загалом, купила на виписку красиву синю сорочечку. Однак і цього разу Вероніці щось не сподобалося. Мій син згодом попросив мене більше нічого їм не купувати.

Він мені аргументував це тим, що вони здатні самотужки все собі придбати. Мовляв, мені не потрібно витрачати гроші на них, краще собі щось купити. Якщо чесно, то мені якось стало ніяково. Я прекрасно розуміла, що причина була зовсім інша. 

Більше я не дарувала жодних подарунків синові і його дружині. Так не повинно бути: дочці і зятю на кожне свято я щось постійно продовжую дарувати, а в сім’ї сина презенти отримує тільки онук.

Ця історія повторилася цієї ж осені. У моєї донечки народилася довгоочікувана дівчинка. Я вирішила подарувати невеличкі золоті сережки з діамантами. Як тільки Вероніка дізналася про це, то одразу почала звинувачувати мене у тому, що я до них ставлюся набагато гірше, ніж до сім’ї дочки.

Але ж вони самі відмовилися від моїх подарунків! Навіщо зараз починати зі мною сперечатися? Моя дочка говорить, що я правильно вчинила. А що робити далі? Відчуваю, що напруга ще довго не буде вщухати».

А що ви скажете з цього приводу?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: